Cam Tavanlar Dizisi Alev Aldı! Cam Tavanlar Dizisinde Neler Oluyor…

Cam Tavanlar Dizisi Alev Aldı! Cam Tavanlar Dizisinde Neler Oluyor…

Show TV ekranlarında yayınlanan dizide neler oluyor? Leyla ile Cem’in arasındaki gerginlik bir son bulacak mı? Leyla tüm yaşadıklarına rağmen Cem’in istediklerini yapacak mı? 4.bölümü ile ekranlara gelecek olan Cam Tavanlar dizisinde neler olacak? Cam Tavanlar dizisinde neler olmuştu? Diziye dair her şey haberimizde…

A+A-

Yaz dizisi olarak ekranlara gelen dizi senaryosu ve kadrosu ile en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Orijinal hikayesi ise ekran başındaki izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Dizideki rekabet ve her şeye olumlu bir bakış açısı ile bakılması gözlerden kaçmadı. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı dizide ortalık daha çok karışacak gibi duruyor. İkili birbirlerini ne zaman anlayama başlayacağı ise merak konusu oldu.

Cam Tavanlar Dizisinde Yaşananlar…

En son bölümde Cem, Leyla’yı öperek bir kez daha onu ne kadar sevdiğini ortaya koydu. Leyla ise herhangi bir cevap vermezken dizideki entrikalar ikilinin arasının tekrardan açılmasına sebep oldu. Yanlış anlaşılmayı düzeltmek isteye Cem açıklama yapmak isterken İskender’in Leyla’ya olan ilgisini fark eder. Ne yapacağını bilemeyen Cem’i ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Cem’in projesinin danışmanı olan Leyla aldığı bir haber sonrası projeyi ret eder. Bu haber Cem’i yıkar.

Cam Tavanlar Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

4. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizide Leyla ve Cem karşı karşıya kalacak. Leyla zor durumda. Restoran için ödeme yapması gereken Leyla zor durumda Cem ise bunu bir fırsata çevirmeye çalışır. Birbirlerine aşık olan ikilinin aşkları ortaya çıkmaya başlar. Cem ve İskender arasında neler olacağı ise merak ediliyor. Dizinin yeni bölümü bu akşam 20:00’da Show TV ekranlarında sakin kaçırmayın.