Cam Tavanlar Dizisi ve Maraşlı Dizisi Yolun Sonuna Geldi! Maraşlı Dizisi ve Cam Tavanlar Final Kararı Aldı..

Cam Tavanlar Dizisi ve Maraşlı Dizisi Yolun Sonuna Geldi! Maraşlı Dizisi ve Cam Tavanlar Final Kararı Aldı..

ATV ve Show TV kanallarına büyük şok. İki iddialı dizinin başrol oyuncuları diziden ayrılıyor. Cam Tavanlar ve Maraşlı dizileri ne yapacak? Milyonların beklediği haber bakın nereden geldi. Dizilerinden ayrılan iki başrol oyuncusu yeni dizi haberi ile sosyal medyayı salladı. Maraşlı ve Cam Tavanlar dizileri yollarına nasıl devam edecek?

A+A-

Ekran başındaki izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran hatırlı sayılır sayıda hayranları olan Maraşlı ve Cam Tavanlar dizilerinde kriz çıktı. Show TV ekranlarında yer alan Cam Tavanlar dizisinin başrol oyuncusu Kubilay Aka ve ATV ekranlarında yer alan Maraşlı dizisinin Mahur’u Alina Boz diziden ayrılıyor. İkili farklı bir proje için dizilerini bırakıyor iddiası sosyal medyayı salladı.

Alina Boz ve Kubilay Aka Dizilerini Terk Mi Ediyor?

İki dizininde kilit noktası olana Alina ve Kubilay yer aldıkları dizilerden ayrılırsa dizilerin devam etme olasılığı neredeyse yok çünkü ikilinin ayrılması tüm senaryonun değişmesi anlamına geliyor. Durum böyle olursa kanallar zor durumda kalacak. Pandeminin etkisiyle zor durumda olan Show TV ve ATV dizilerin başrol oyuncularının ayrılmasıyla birlikte büyük bir çıkmaza sürüklenecek. Peki iki oyuncu neden diziden ayrılıyor.

Maraşlı ve Cam Tavanlar Dizisi Ne olacak…

Nexflix Türkiye platformunda yer alan Aşk 101 dizisinin ikinci sezonu haberleri gelmeye başladı. İkinci sezonunun 30 Eylül’de ekranlarda olacağı açıklandı. Durum böyle olunca dizide yer alan Kubilay Aka ve Alina Boz’un durumları kafa karıştırdı. Ama alınan bilgiye göre iki oyuncunun da dizilerine devam edeceği ayrılığın söz konusu olmadığı açıklandı. Aşk 101 ise yayın tarihinin açıklanmasıyla birlikte “30 Eylül” kelimesi Twitter da büyük patlamalara sebep oldu.