Cam Tavanlar Dizisinde Olay! Oyuncular Arasında Uyum Sorunu…

Cam Tavanlar Dizisinde Olay! Oyuncular Arasında Uyum Sorunu…

Show TV ekranlarında yayınlanan dizi sosyal medyanın diline düştü. Oyuncular arasındaki uyum problemi izleyiciyi çıldırttı. Dizinin başrol oyuncuları için nasıl yorumlar geldi. Hangi başrol oyuncusu değişmeli. Bakın diziye hangi isim girmeli. Dizi izleyicisinin istekleri…

A+A-

 

Yaz aylarına birbirinden iddialı diziler başladı. Bu dizilerden bazıları güzel sonuçlar alırken bazıları sınıfta kaldı. Sınıfta kalan dizilerden birisi ise Cam Tavanlar oldu. Kış aylarında sürekli ağlayan ya da vurdulu kırdılı şeyleri izlemeyi çok seven izleyici yaz dizilerine alışamadı.

 

Cam Tavan Reytingleri…

Şimdiye kadar birçok yaz dizisi hayatımıza girdi. Kış aylarından yeni çıkan izleyici romantik komedi tarzı dizileri tercih etmedi. Bunun yerine hala eski diziler tercih edilenler arasında hal böyle olunca yaz dizilerinin reytingleri çok düşük geldi. Seyirci aradığını bulamadı. Sosyal medya üzerin bu durum çok fazla konuşuldu. Cam Tavanlar dizisi için ise en büyük sorunun oyuncularda olduğu gündeme geldi.

Aralarındaki Uyum Sınıfta Kaldı!

Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın olduğu dizi oyuncuları arasındaki uyumsuzlukla gündemde… Dizi konu olarak kadınlara yapılan haksızlığı savunsa da yine ekran seyircisinin dikkatini çekemedi. Kubilay Aka için ise genellikle genç kızların sevgilisi ama Bensu ile uyumunun çok kötü olduğu söylendi. Hatta dizi için Kadir Doğulu’nun duruşu ve aldığı rollerdeki başarıları ile daha uygun olduğu söylendi.