Cam Tavanlar Dizisinden Beklenmedik Son! Cam Tavanlar Ekranlara Veda Ediyor…

Cam Tavanlar Dizisinden Beklenmedik Son! Cam Tavanlar Ekranlara Veda Ediyor…

Yazın iddialı dizilerinden birisi olan Cam Tavanlar dizisinden beklenmedik son dizi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin hayranları bu haberle birlikte adeta sarsıldı. Cam Tavanlar dizisi neden final yapıyor? Show TV’nin dizi hakkındaki son kararı ne?

A+A-

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Cam Tavanlar dizisi yaz dizileri arasında beklenen ilgiyi göremedi. Ekranlarda aksiyon ve dram görmeye alışan seyirci yaz dizilerine alışamadı. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı dizide problemler çıkmaya başladı. Daha önce ikili arasındaki uyumun olmadığı yönünde sosyal medyadan haberler yapılmıştı şimdi ise dizinin final yapılacağı konuşuluyor.

Cam Tavanlar Dizisinden Final Kararı!

Çarşamba günü ekranlara gelen diziden üzücü karar final yapıyor. Reyting sonuçlarının çok kötü olduğu bilinen dizinin oyuncuları üzüntülerini paylaşmıştı. Ekranlara gelen üç bölümü ile de kötü sonuç elde eden dizi resmen çakıldı.  En yüksek olarak AB’de 2,96 seviyesine ulaşan dizi hakkında karar alındı. Dizinin 12-13 bölüm bile sürmeden en kısa sürede ekranlara veda edeceği öğrenildi.

 

Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber…

Show TV reyting sonuçlarını görür görmez diziyi bitirme kararı aldığı söylenildi. Dizi hakkında yapılan açıklamalara göre dizinin yayınlandığı gün Euro 2020’nin olması dizinin önündeki en büyük engel gibi duruyor. Kanalın önünde izleyeceği iki yol var birisi dizinin yayın gününü değiştirmek diğeri ise dizinin birkaç bölüm daha ekranlara gelmesine izin verip daha sonra final yapması. Dizi hakkındaki son karar ise en kısa zamanda belli olacak.