Cam Tavanlar Seti Karıştı! Kubilay Aka Ekranlara Veda mı Edecek?

Cam Tavanlar Seti Karıştı! Kubilay Aka Ekranlara Veda mı Edecek?

Cam Tavanlar’ın Cem’i başka mesleklere mi merak sardı? Diziden ayrılıyor mu?

A+A-

Yazın gelmesi ile beraber yaz dizileri de peş peşe yayınlanmaya başladı. Sezon boyunca yayınlanan favori dizilerin ara vermesi izleyiciyi biraz üzse de yaz dizileri de merak uyandıran konuları ve güçlü kadrolarıyla izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Bu yaz sezonunun en iddiali yapımlarından birisi şüphesiz ki Cam Tavanlar dizisi oldu. Başarılı, tuttuğunu koparan Leyla’nın erkek egemenliğinin olduğu iş dünyasında kendini kanıtlama çabasını konu alan dizinin başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka dışında; Hatice Aslan, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül gibi isimler yer alıyor.

cam-tavanlar-kubilay-aka-bensu-soral-1-1024x576.jpg

Başladığı ilk günden bu yana izleyiciyi ekrana kilitleyen Cam Tavanlar sosyal medyada da bir o kadar ilgi odağı. Instagram hesabından yaptığı bomba paylaşımlar ile gündemden hiç düşmeyen Cam Tavanlar’ın Cem’i, Kubilay Aka’dan art arda paylaşımlar gelmeye devam ediyor.

KAMERA ARKASINDA YAPMADIĞI İŞ KALMIYOR

1995 yılında dünyaya gelen Kubilay Aka, hem başarılı oyunculuğu hem de yakışıklılığı ile son zamanların en konuşulan isimlerinden biri. Ünlü oyuncu ilk olarak kamera karşısına Vatanım Sensin dizisi ile geçmişti. Daha sonra Aşk 101, Aşk Bu Mu?, gibi yapımlarda da adını duyuran Kubilay Aka. şimdilerde ise Cam Tavanlar’la adından sıkça söz ettiriyor.

Ekranların sevilen yüzü Kubilay Aka’dan şaşırtan paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Cam Tavanlar’ın Cem karakterine hayat veren başarılı oyuncuya TV ekranları yetersiz kaldı. Ünlü oyuncu set arkasında bulunan her mesleği denedi. Kamera, ses gibi set ekiplerinde yer alan Aka, o görüntüleri de sosyal medya hesabından da paylaşmamazlık etmedi. Genç oyuncunun kamera arkasındaki ekiplerle tek tek çalışırken çekilmiş olduğu eğlenceli görüntüleri, Instagram’da çok konuşuldu.

cam-tavanlar-kubilay-aka-bensu-soral.png