Camdaki Kız Dizi Oyuncusu Cana'sından Üzücü Haber Geldi!

Camdaki Kız Dizi Oyuncusu Cana'sından Üzücü Haber Geldi!

Kanal D'de yayınlanmakta olan Camdaki Kız dizisi, önemli bir oyuncusuna veda edecek. Hande Ataizi'nin diziden ayrılması bekleniyor. Peki son dakika gelişmelerinde ünlü oyuncu için neler söylendi? Cana diziden ölerek mi ayrılacak? İşte oyuncuya dair beklenmedik bazı ihtimaller...

A+A-

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız'da izleyicileri neler bekliyor? Pek çok kişi dizinin yeni bölümünü keyifle seyredecek. Üstelik Cana'nı başına gelecek olaylar herkesi heyecanlandırdı. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla Cana oldukça zor bir durum içerisinde kalacak. Son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken başrol oyuncusu, yaptığı hamlelerle adından söz ettiriyordu. Üstelik dizinin yeni bölümünde kendisinin başına bir şey geleceği iddia edildi. Dizide oynayan diğer karakterler de bu gelişmeden etkilenebilir.

Cana Diziden Ayrılacak mı?

Cana karakterinin diziden ayrılabileceği belirtiliyor. Hande Ataizi'nin hayat verdiği karaktere dair çeşitli gelişmeler yer aldı. Oyuncunun diziden ayrılması büyük bir yıkıma yol açabilir. Dolayısıyla çeşitli ihtimaller dahilinde dizide oynayacak mı oynamayacak mı göreceğiz. Kanal D'de yayınlanan yapıma damgasını vurması nedeniyle kötü karakterin ortadan kaybolmaması fazlasıyla önemli.

Ayrılık Açıklaması Gelmedi!

Henüz oyuncunun ayrılığına dair bir açıklama yapılmış değil. Dolayısıyla güncel gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.