Camdaki Kız Dizisi Çekim Yerleri Belli Oldu! Dizi Nerede Çekiliyor?

Camdaki Kız Dizisi Çekim Yerleri Belli Oldu! Dizi Nerede Çekiliyor?

Camdaki Kız ile ilgili merak edilen sorulardan biri de dizinin nerede çekildiğiydi. Ancak meraklar giderildi ve dizinin çekim yerleri açıkladı. Özellikle de fragmana bakıldığında oranın yerlileri tarafından rahatça anlaşılan çekim noktaları Camdaki Kız dizisinde sıklıkla göreceğimiz bölgeler olacak. Sahnelerde Taksim detayının atlanmaması dikkat çekti. Camdaki Kız çekim yerlerini sizlerle paylaşıyoruz.

A+A-

Kanal D dizisinde yayın hayatına başlayacak olan Camdaki Kız dizisiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Dizinin çok yakında ilk bölümüne başlayacağı biliniyor. Ancak diziyle ilgili merak edilen pek çok şey bulunmakta. Özellikle de dizinin çekim yeri hakkında henüz yeteri kadar bilgilenmemiş izleyiciler araştırmalarına devam ediyor.

Camdaki Kız Çekim Yeri Belli Oldu!

Camdaki Kız dizisinin başrolünde oynayan Burcu Biricik'in sıklıkla yer aldığı bölgenin Taksim'inn İstiklal Caddesi olduğu belirlendi. Dizinin genel olarak İstanbul'un çeşitli ilçelerinde çekildiği öğrenildi. İlerleyen bölümlerde konumla ilgili daha net bilgiler elde edilecektir. Sonuç itibariyle yeni bir dizi olduğu için henüz konum keşfi yapılamadı. Dışarıda çekilen sahnelerin artması durumunda bizler de bilgileneceğiz.

Camdaki Kız 8 Nisan'da Ekranlarda!

Dizinin ilk bölümü 8 Nisan akşamında yayınlanacak. Kanal D dizisi için yoğun bir çaba sarf edildi. Güzel oyuncu Burcu Biricik'in başrolde oynadığı dizinin şimdiden izleyicinin dikkatini çektiği belirtildi. Reyting anlamında önemli başarılara imza atması bekleniyor. Ancak dizi yayınlamadan net bir tahminde bulunmak da bir o kadar zor. Pek çok dizi ilk bölümde ilgi ile karşılanıp daha sonra reyting düşüşlerine imza attı. Camdaki Kız dizisinin akıbetini de yakında öğreneceğiz.