Camdaki Kız Dizisi Yayın Hayatı Sona mı Erdi? Diziyle İlgili Beklenmedik Gelişmeler Yaşandı!

Camdaki Kız Dizisi Yayın Hayatı Sona mı Erdi? Diziyle İlgili Beklenmedik Gelişmeler Yaşandı!

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü heyecanla beklenirken bu hafta yayınlanmayacağı ortaya çıktı. Camdaki Kız'ın çekim arası vermesi rakip dizileri sevindirecek. Kanal D dizisinde neler yaşanıyor? İşte Camdaki Kız hakkında yeni gelişmeler...

A+A-

Camdaki Kız dizisi, ekrana geldiği günden bu yana güzel reyting oranları ile rakiplerine gözdağı vermeyi başarıyor. Sevilen dizinin senaryosu Budayıcıoğlu'nun hikayesinden alındı. Ünlü yazarın başarılı kurgusu ile dizinin her sahnesi merak edilir hale geldi. Ancak Kanal D dizisiyle ilgili üzücü bir haber yayınlandı.

Camdaki Kız Dizisi Bu Hafta Yok!

Camdaki Kız dizisini izlemek isteyenler için üzücü haber geldi. Dizinin bu hafta yayınlanmayacağı ortaya çıktı. Çünkü dizi bayramın ilk gününe denk geliyor. Bu nedenle bir hafta ara ile yayına ara verilmiş oldu. Ancak diziyle ilgili çeşitli gelişmelerin yaşandığı biliniyor. Yeni bölüm fragmanında da öyle olaylar yaşanıyor ki izleyiciler adeta nefesini keserek diziyi seyrediyor.

Camdaki Kız Ne Zaman Yayınlanacak?

Camdaki Kız dizisinin bu hafta olmayışı ne zaman yayınlanacağı sorusunu beraberinde getirdi. Camdaki Kız 20 Mayıs Perşembe günü Kanal D ekranlarında olacak. 6. bölümü ile ekrana gelecek dizide merak edilen bazı olaylar da yaşanacak. Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun başrolde iyi bir ikili olduğunu söyleyebiliriz. Sevilen dizinin reytingleri ise her hafta daha da iyi bir konuma yükseliyor. Dizi, adeta Perşembe günlerinin vazgeçilmezi haline geldi.