Camdaki Kız Dizisinden Nalan'ın Neden Ayrılacağı Belli Oldu!

Camdaki Kız Dizisinden Nalan'ın Neden Ayrılacağı Belli Oldu!

Camdaki Kız dizisi yavaş yavaş bir çıkmaza doğru gitmeye başladı. Dizinin başrolü Nalan konağa veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin senaryosunda ki gidişatı tamamen değiştirecek bu olayın beklenen yeni bölümde yaşanacağı tahmin ediliyor,

A+A-

Camdaki Kız dizisi son zamanlar çok büyük ataklar gerçekleştiriyor. Sevilen dizi perşembe akşamları yayınlanan en büyük rakibi olan ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova dizisine de büyük farklar atarak alt etmiş durumda. Camdaki Kız dizisi şimdilerde reytinglerde lider olarak görünüyor.

Camdaki Kız'da yeni gelişmeler! Nalan konağa veda edebilir...

Gerçek bir hayat hikayesini seyirciler ile buluşturan Camdaki Kız dizisi en çokta bu özelliği nedeniyle büyük başarılar yakalamayı başarıyor. Sevilen dizide şimdilerde başrol karakteri Nalan'ın konaktan çıkması gündemde. Tüm gerçekleri öğrenen Nalan'ın hem kendi annesine hem de konağa cephe alması bekleniyor. Nalan'ın konağa veda etmesi dizinin tüm gidişatını etkileyecek gibi.

Camdaki Kız dizisinde her şey mükemmel!

Camdaki Kız dizisinde şimdilik her şey yolunda ilerliyor. Geçtiğimiz sezon reyting problemi yaşayan dizi bu sezon neredeyse kanalın en çok izlenen dizisi haline gelmiş durumda. Camdaki Kız perşembe akşamı yayınlanan rakip dizilere adeta göz açtırmıyor. Dizinin bu sezon reytinglerde zirveden inmeyeceği tahmin ediliyor.

Etiketler :