Camdaki Kız Dizisine Arka Sokaklar'dan Yeni Transfer! Sezon Ortası Ortalık Karışıyor..

Camdaki Kız Dizisine Arka Sokaklar'dan Yeni Transfer! Sezon Ortası Ortalık Karışıyor..

Kanal D dizisi Camdaki Kız'a sizleri çok şaşırtacak yeni bir transfer geliyor. Yıllarca Arka Sokaklar dizisinde izlediğimiz genç oyuncu uzun bir aradan sonra ilk kez farklı bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte tüm detaylar...

A+A-

 Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli Camdaki Kız romanından uyarlanan gerçek bir hayat hikayesini ekranlara taşıyan Camdaki Kız dizisi şimdilerde perşembe akşamlarının tüm reyting sıralamalarında en çok izlenen dizisi olma özelliğini taşıyor. Her hafta merakla beklenen dizi şimdide bir transfer haberiyle gündemde.

Arka Sokaklar dizisinden Camdaki Kız'a yeni transfer...

Çok uzun yıllar boyunca Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın sevilen karakteri Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş'i canllandıra genç oyuncu  Gazeteci Birsen Altuntaş'ın Twitter hesabında paylaştığı bilgilere göre Yüsra Geyik Camdaki Kız'da tıpkı eski dizisinde olduğu gibi yine Zeliha adlı bir karakteri canlandırıyor olacak. Karakter hakkında ki detaylar şimdilik belli değil. Ama kadroya yeni gelen bu sürpriz karakterin dizinin gidişatını çok büyük bir ölçüde etkileyeceği tahmin ediliyor. Bakalım bundan sonra Camdaki Kız dizisinde neler olacak?

Arka Sokaklar Zeliha bir daha gelmeyecek!

Genç oyuncunun Camdaki Kız dizisine transferinin kesinleşmesinin ardından Arka Sokaklar dizisinde bir daha Zeliha karakterini bir daha göremeyeceğimiz de kesinleşmiş oldu.