Camdaki Kız Dizisine Bir Oyuncu Katıldı! Camdaki Kız Dizisinden birde Ayrılık Geldi

Camdaki Kız Dizisine Bir Oyuncu Katıldı! Camdaki Kız Dizisinden birde Ayrılık Geldi

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinden Yüsra Geyik'in ayrılması şok etkisi yarattı. Yüsra Geyik'in ayrılmasının ardından oyuncu kadrosuna Leyla Ferat katıldı.

A+A-

Kanal D ekranında yayınlanan, başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik'in paylaştığı Camdaki Kız dizisinde sular durulmuyor.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Son olarak diziye Meliha karakteriyle dahil olan Yüsra Geyik, çok geçmeden hikayeden çıkarıldı. İddiaya göre; Melisa karakterinin fazla öne çıkması, Selma Ergenç ve Hande Ataizi'yi rahatsız etti ve hikayeden çıkarıldı. Bazı kaynaklarda yer alan haberlere göre ise, Meliha karakterinin ön plana çıkmasından rahatsız olan isim Burcu Biricik idi. Henüz dizi ekibinden bu iddialara yanıt gelmedi ama ortaya çıkan bu iddiaların ardından diziye yeni bir oyuncunun transfer olması garip karşılandı. Birçok yorumcu hikayeye dahil olacak yeni bir karakteri ilginç bulurken, birçok yorumcu ise normal karşıladı.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu Genişliyor

Camdaki Kız dizisine veda eden Yüsra Geyik'in yerine Leyla Feray dahil oldu. Son olarak ATV ekranında yayınlanan İkimizin Sırrı dizisinde yer alan genç oyuncunun dizide hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor. 3 Şubat Perşembe akşamı 29. bölümü ile ekrana gelecek Camdaki Kız'da Leyla Feray'ın yer alıp almayacağı da bilinmiyor.

Umarız Yüsra Geyik'in uğradığı haksızlığa genç oyuncu Leyla Feray uğramaz.