Camdaki Kız Dizisinin Başrolü Açıkladı! Diziye Veda Edip Etmeyeceği Belli Oldu..

Camdaki Kız Dizisinin Başrolü Açıkladı! Diziye Veda Edip Etmeyeceği Belli Oldu..

Son zamanlar Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusunun proje veda edeceği ve diziye farklı bir ismin transfer olacağı iddiaları gündemdeydi. Dizinin başrol oyuncusundan bu iddialara cevap gecikmedi. Diziye veda edip, etmeyeceği kesinleşmiş oldu.

A+A-

Camdaki Kız dizisi her hafta izleyicilerinin evine misafir olmaya devam ediyor. Dizinin perşembe akşamlarının tek reyting şampiyonu olduğunu bildiğimiz şimdilerde projeyle ilgili hayranlarını üzen bir haber gündemdeydi. Dizinin başrolünün değişeceğine dair iddiaların doğru olup, olmadığı ortaya çıktı.

Camdaki Kız dizisinin başrolünden veda iddialarına cevaplar!

Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu olan Burcu Biricik'ten veda iddialarına cevap geldi. Oyuncu bu iddialara resmi instagram hesabı üzerinden şu şekilde cevap verdi. "Hayır arkadaşlar. Çok şükür, kaza geçirmedim. Çok iyim. Ayrıca diziden ayrılmıyorum. Camdaki Kız her Perşembe Kanal D ekranlarında. Görüşmek üzere."

Camdaki Kız dizisi başrolü değişmiyor..

Bu açıklamaların ardından Camdaki Kız dizisinin yayın hayatına devam edeceği öğrenildi. Yani Camdaki Kız dizisinin kadrosunda şimdilik herhangi bir değişiklik yaşanmayacak. Ama ilerleyen günlerde yeni gelişmelerde yaşanabilir.