Camdaki Kız dizisinin reyting sonuçları Ortaya Çıktı

Camdaki Kız dizisinin reyting sonuçları Ortaya Çıktı

Camdaki Kız dizisi Perşembe akşamları izleyici ile buluşuyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hakimiyetini ele geçiren Camdaki Kız reyting rekorları kırdı. Sezonun sonlarına doğru Camdaki Kız, büyük bir hamle yaparak Bir Zamanlar Çukurova dizisini solladı. Ayrıca aynı gün ekranlara gelen Mucize Doktor bu haftada istenilen reytingleri veremedi.

A+A-

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız, reytingleri alt üst etti. Dün akşam yeni bölümleri yayınlanan dizilerin reyting sonuçları herkesi şaşkına çevirdi. Camdaki Kız listenin başında yer alarak Bir Zamanlar Çukurova'yı tahtından etti. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi gerçek hayat hikayesini konu alıyor.

Camdaki Kız Dizisi Rakiplerini Solladı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi rakiplerini solladı. Ayrıca her hafta listenin başında yer alan Bir Zamanlar Çukurova dizisi tahtından oldu. Camdaki Kız, artık Perşembe günleri izleyici kitlesinin büyük bir bölümüne sahip oldu. Tüm kişiler kategorisinde hala ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova çok iyi sonuçlar elde ederek gündeme geldi.

Bir Zamanlar Çukurova geçen hafta AB hem de ABC1’de büyük reytinglere sahipti. Camdaki Kız dizisinin yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova AB’de günü 5. sırada bitirdi. Daha sonra dizi ABC1’de de 3. olabildi. Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova’nın ardından ikinci oldu. Aynı şekilde ikinci sezonunda Mucize Doktor dizisi de reytinglerini toparlayamadı.

Mucize Doktor dizisi ilk etapta reyting rekorları kıran bir diziyken şu an büyük izleyici kaybı yaşadı. Fakat buna rağmen kanal Mucize Doktor dizisinin yeni sezon içinde onay aldığını açıkladı.