Camdaki Kız Dizisinin Sedat’ı Her şeyi İtiraf Etti! Dizinin Tüm Sırları Ortaya Çıktı…

Camdaki Kız Dizisinin Sedat’ı Her şeyi İtiraf Etti! Dizinin Tüm Sırları Ortaya Çıktı…

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız’dan güzel haberler geldi. Dizinin Sedat’ının açıkladığı bu haber büyük olay yaratacak. Dizinin Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu’nun dan çok özel açıklamalar. Dizi hakkında da konuşan başarılı oyuncu bakın neler söyledi. Camdaki Kız dizisi ne zaman başlıyor… Camdaki Kız dizisine dair her şey…

A+A-

Daha önce Kırmızı Oda dizisinde rol alan başarılı oyuncu şimdilerde Camdaki Kız dizisiyle adından sıkça söz ettiriyor. Başarılı oyuncu dizideki performansı ile ekran başındaki izleyiciyi kendisine hayran bıraktı. Sedat karakterine bazen kızsa da izleyici aynı zamanda onu anlamaya da çalışıyor. Dizinin başrol oyuncusu Burcu Biricik ile aralarındaki uyum dizinin reytinglerinin yükselmesini sağlıyor.

Feyyaz Şerifoğlu’ndan Açıklamalar…

Başarılı oyuncu dizinin ara vermesiyle birlikte Alaçatı’ya gitti. Cem Belevi ile birlikte yakalanan başarılı oyuncu şarkıcılık çalışmalarına devam etmeye karar verdiğini söyledi. Konser vermek istediğini söyleyen başarılı oyuncu ekip arkadaşlarıyla birlikte bunu planladıklarını söyledi. Dizi hakkında da konuşan oyuncu bakın neler söyledi.

Camdaki Kız Ekranlara Ne Zaman Dönüyor!

Camdaki Kız dizisinin çok hızlı ilerlediğini ve sonuçlarından çok memnun olduklarını dile getiren başarılı oyuncu yeni sezonu sabırsızlıkla beklediklerini dile getirdi. Aynı zamanda dizinin Ağustos aylarında tekrarda çekimlerinin başlayacağını ve Eylül ayından itibaren ekranlarda olacağını söyledi. Yaz aylarında yeni imajı ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu aynı zamanda yeni bir sinema filminde yer alabileceğinden bahsetti.