Camdaki Kız Hayri Koroğlu Ailesi'ne Katılıyor! Kanal D'de Cihangir Ceyhan Rüzgarı!

Camdaki Kız Hayri Koroğlu Ailesi'ne Katılıyor! Kanal D'de Cihangir Ceyhan Rüzgarı!

Camdaki Kız'ın hikayesi Hayri ile şekillenmeye başladı. Koroğlu Ailesi ile yakınlık sağlayan Hayri karakterine Cihangir Ceyhan hayat veriyor. Peki dizide ne gibi gelişmeler yaşanmakta? Kanal D'de yayınlanan dizinin ikinci sezonunda çok daha karmaşık sahneler bizleri bekliyor olacak. Cihangir Ceyhan ve Hayri hakkında her şey...

A+A-

Camdaki Kız'da en dikkat çeken karakterlerden biri de şüphesiz Hayri oldu. Hayri karakteri, ilk sezonun finalinden bu yana daima gündemdeydi. Karakteri kimin canlandıracağı merak edilirken büyük soru cevaplandı. Herkes farklı isimlerin canlandırma ihtimali üzerinde konuşuyordu ancak Hayri'yi Cihangir Ceyhan canlandıracak. Peki karakteri dizide neler bekliyor? Koroğlu Ailesi'ne yaptığı katkılarla bilinen karakter artık ailenin bir parçası olacak.

Hayri Koroğlu Ailesi ile Tanıştı!

Hayri'nin Koroğlu Ailesi ile olan tanışıklığı dizinin kaderini değiştirecek. Çünkü hikayenin bu zamana kadar çok daha farklı şekilde ilerlediği biliniyordu. Artık hikayede işler daha da farklılık gösterebilir. Nalan ve Hayri arasındaki ilişki de zamanla şekillenecek.

Cihangir Ceyhan Gündem Oldu!

Cihangir Ceyhan, Hayri karakterinin hakkını fazlasıyla veriyor. Başarılı oyuncu sergilediği performans ile Camdaki Kız dizisinin enleri arasında girdi. Burcu Biricik ile başrolde oynayan ünlü isim, ikilinin muhteşem uyumuyla diziye renk katıyor. Ancak şöyle bir detay var ki Sedat ile Cana da boş durmuyor. Dolayısıyla Nalan ve Sedat arasındaki evliliğin nasıl bir boyuta ulaşacağı merak konusu. Hikayenin gittikçe karıştığı ve bambaşka sonuçlara evrileceği düşünülüyor.