Camdaki Kız'da Nalan ve Sedat Arasındaki Yakınlaşma Büyük Ses Getirdi!

Camdaki Kız'da Nalan ve Sedat Arasındaki Yakınlaşma Büyük Ses Getirdi!

Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Cana'nın Sedat'ı elde etme çabasında büyük gelişme yaşandı. Nalan ve Sedat aynı yatakta Cana tarafından basıldı. O anlarda Cana'nın verdiği tepki ise izlemeye değerdi. Peki Kanal D dizisinde Nalan ve Sedat tekrar aşk mı yaşayacak? Cana ve Sedat ayrılacak mı?

A+A-

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde şaşırtıcı sahneler vardı. İzleyiciler heyecanla izlerken dizi bir anda bitti. Yeni bölüm heyecanla bekleniyor. Peki en son bölümde neler yaşandı? Nalan ve Cana arasındaki rekabet gittikçe kızışmakta. Cana ve Sedat'ın birlikte olma planları suya düştü. Üstelik buna Nalan müdahale etti. Nalan'ın karşılaştığı bir sahne onu tamamen şoka soktu.

Cana Öpüşürken Yakaladı!

Cana, odaya girdiğinde Nalan ve Sedat'ı öpüşürken buldu. Bir süre ikiliyi izledi ve ne yapacağını bilemedi. Sedat ise Cana'yı sonradan fark etti. İkili arasındaki yakınlaşmayı görünce öylece duran Cana, Sedat ile göz göze geldi. Sedat'ın Nalan'a geri dönmesi sonrasında gerçekler bir bir ortaya çıktı. Nalan da kafasını çevirdi ve Cana ile karşılaştı.

Nalan Büyük Alkış Topladı

Oyunu kurallarına göre oynamayı kabul eden Nalan, Sedat'ın eşi olduğunu bir kez daha Cana'a kanıtladı. Yaptığı bu hamle ile karşısında basit bir kişinin olmadığını gösterdi. Ayrıca Hayri karakterinin de diziye katılmasıyla nasıl bir gelişme yaşanacak merak ediliyor. Nalan'ın artık çok daha farklı bir karakterle karşımıza çıktığını görüyoruz. İstediğini elde eden ve sonuna kadar mücadele eden Nalan karakteri, sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. Başrol karakteri alkış topladı.