Camdaki Kız'da Sürpriz Final Kararı! Seyirci ve Yapımcı Üzüldü!

Camdaki Kız'da Sürpriz Final Kararı! Seyirci ve Yapımcı Üzüldü!

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız, üç sezonun ardından final kararı aldı. Dizinin yeni bölümlerinde Selen'in eski sevgilisi Emir karakterinin ayrılığı heyecan yarattı. Cemal Hünal'ın hayat verdiği Emir karakteri, son kez 71. bölümde izleyiciyle buluşacak. Bomba final kararı ve detayları için yazımızı okuyun.

A+A-

Camdaki Kız dizisi, üç sezondur devam eden serüveni boyunca izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yüksek reytingleriyle tüm yapımları geride bırakan dizi, Kanal D yönetiminden şaşırtan bir karar aldı. Hikayeyi tadı damağında bırakma isteği üzerine final kararı verildi. Uzun zamandır devam eden yapımın finale sayılı günler kala Emir karakterinin diziden ayrılacağı duyuruldu.

camdaki-kiz.jpg

CEMAL HÜNAL'IN HAYAT VERDİĞİ EMİR KARAKTERİ DİZİDEN AYRILIYOR

Selen karakterinin eski erkek arkadaşı olarak dahil olan Emir karakterinin diziden ayrılacağı açıklandı. Cemal Hünal'ın canlandırdığı Emir karakteri, yeni yayınlanacak olan 71. bölümde diziye veda edecek. Seyirciler tarafından pek sevilmeyen Emir karakteri sonrasında Cemal Hünal'ın hayatı da araştırılmaya başlandı.

CAMDAKİ KIZ NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?

Kanal D ekranlarının en çok izlenen yapımlarından olan Camdaki Kız dizisi, Haziran ayında ekranlara veda edeceği tahminleri arasında yer alıyor. Heyecanla beklenen final bölümünde, izleyicilerin gönlünde taht kuran karakterlerin kaderi ise merak konusu. Dizi tutkunları, hikayenin sonuna nasıl bir nokta konulacağını heyecanla bekliyor.

CAMDAKİ KIZ'DAN FİNAL HABERLERİ

Camdaki Kız, son sezonuna girerken heyecanı tüm hızıyla sürdürüyor. Dizinin final kararı alması, izleyicileri üzdü. Ancak, dizi tutkunları hikayenin tadını sonuna kadar çıkarmak için ekran başında olmaya devam edecekler. Son yayınlanacak olan 71. bölümde, Emir karakterinin diziden ayrılması ise izleyicileri üzüntüye boğdu. Camdaki Kız'ın ne zaman final yapacağı ise merak konusu. Haziran ayında final yapacağı tahmin edilen dizi, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.