Camdaki Kız'ın Hayri'si Görücüye Çıktı! Bakın Hangi Oyuncu Hayri Olacak!

Camdaki Kız'ın Hayri'si Görücüye Çıktı! Bakın Hangi Oyuncu Hayri Olacak!

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri şoku yaşandı. Hayri karakterinin kim olduğu açıklanınca izleyiciler çok sevindi. Başarılı oyuncunun diziye katılması bekleniyordu ancak kesin değildi. Paylaşılan fotoğraflarla diziye dahil olduğu kesinleşti. İşte Burcu Biricik ile oynayacak olan ünlü oyuncu...

A+A-

Camdaki Kız dizisinde birkaç aydır Hayri karakterini kimin canlandıracağı sorulup duruyordu. Ortaya atılan iddialar artık geride kaldı. Çünkü karaktere hayat verecek kişi belli oldu. Üstelik o isim Çukur, Sıfır Bir ve Alev Alev dizilerinden tanıdığımız birisi. Cihangir Ceyhan'ın diziye dahil olduğu açıklandı. Üstelik başarılı ismin karakteri için verdiği poz da çok konuşuldu. Dizide Nalan ile ilişki yaşayan karakterle karşımıza çıkacak.

Cihangir Ceyhan Diziye Hazır!

Camdaki Kız dizisinde oynamak üzere Cihangir Ceyhan ile anlaşılması izleyicileri sevindirdi. Cihangir Ceyhan dizi için hazırlıklarını sürdürüyor ve diziye neredeyse hazır olduğu mesajını verdi. Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan Hayri karakteri Nalan ile gizli ilişki yaşayacak.

Burcu Biricik ile Oynayacak

Burcu Biricik ve Cihangir Ceyhan'ı sık sık beraber göreceğiz. İki oyuncu da rollerine sıkıca sarıldı. Senaryo gereği karakterleri bir arada izleyeceğiz. Ayrıca dizinin bu transfer ile heyecanı bir üst seviyeye çıkarması bekleniyor. Reytinglere de yansıması muhtemel bu oyuncu transferi, daha büyük ses getirecek. Daha önce hiç olmadığı kadar farklı bir tiplemeyle karşımıza çıkacak Cihangir Ceyhan ise izleyicilerin beğenisini kazanabilmek için elinden geleni yapacak.