Can Yaman ve Demet Özdemir Aynı Projede Birleşiyor! Hande Erçel de Kadroya Dahil Oldu

Can Yaman ve Demet Özdemir Aynı Projede Birleşiyor! Hande Erçel de Kadroya Dahil Oldu

Çok iyi diziler ihraç eden Türkiye yine gündeme damga vurmayı başardı. Türk dizilerine yurt dışında olan ilginin artmasının ardından yeni projeler ortaya çıktı. İşte haberin Tüm detayları...

A+A-

 

Türk dizilerine olan ilginin artmasından sonra yeni projeler bir bir ortaya çıktı. Bunun dışında netflix’te de yayınlanan diziler büyük beğeni topladı. Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı’nın başrolünde rol aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı isimli dizi dünya çapında büyük ilgi gördü.
Yeni Projeler Kapıda
Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin başrolünde yer aldığı Kulüp dizisi de yurt dışında yoğun ilgi gördü. Disney Plus, Netflix’ten ayrı bir yol izlese de kemik izleyici kitlesine sahip oldu. Halit Ergenç, Engin Akyürek, Hande Erçel, Eda Ece, Demet Özdemir, Aras Bulut İynemli, Can Yaman gibi yetenekli oyuncular Disney Plus ile anlaşma yapan isimler arasında yer alıyor. Disney Plus ile birçok oyuncu özel anlaşmalar yaptı. Disney Plus, farklı ülkelerde de yine yerli yapımlar ile anlaşma sağlasa da Türk dizilerine yoğun ilgi artıyor. Bundan dolayı yapım firmaları da ilgi görecek hikayeleri üretmek için senaristlerle anlaşıyor.
Ferzan Özpetek, 40 yılı aşkın süredir İtalya’da yaşıyor. Özpetek’in geçtiğimiz yaz ayında çekimleri yapılan ve Burak Deniz’in de rol aldığı Cahil Periler de Disney Plus projesi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.