Canan Karatay'ı Hiç Böyle Görmediniz! Bir Gören Bir Daha Bakıyor!

Canan Karatay'ı Hiç Böyle Görmediniz! Bir Gören Bir Daha Bakıyor!

Canan Karatay, verdiği gençlik pozları ile adından söz ettiriyor. Ünlü isim genç görüntüleri ile bir anda gündem oldu 70 yaşındaki Canan Karatay, bu sefer sadece fotoğrafları ile konuşuldu.

A+A-

Prof. Dr. Canan Karatay koronavirüsten tansiyona, tansiyon hastalığından obeziteye kadar birçok hastalığa verdiği beslenme reçeteleri ile herkesi şaşırtırken paylaştığı gençlik fotoğrafları ile herkesi gülümsetti. Canan Karatay uzun yıllardır katıldığı birçok programda sevenleri tarafından beğenilerek ve oldukça meraklı bir şekilde takip edilmeye devam ediyor. Karatay herkes tarafından sevilirken yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme düşüyor. Sağlık alanında çeşitli konularda verdiği bilgiler ile tanınıyor ve oldukça fazla takip ediliyor. Deneyimli doktor Canan Karatay'ın özel yaşamı ile ilgili çok az detay biliniyor. Son paylaşımında gençlik fotoğraflarını paylaşan Canan Karatay görenleri şaşkına çevirdi.

canann.png

Geliştirdiği ''Karatay Diyeti'' ve kitapları ile tanınan İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, sık sık sağlıklı yaşam tavsiyeleriyle adından söz ettiriyor. Obeziteye savaş açan ünlü doktor verdiği diyet listeleri ile herkesi şaşırtıyor. Adından sıkça söz ettiren sağlıklı beslenme uzmanı Canan Karatay son paylaşımıyla yine gündemde yerini aldı. Yaptığı paylaşımda gençlik hallerini televizyon ekranlarında paylaşan Canan Karatay gören herkesi şaşkına çevirdi.

Canan Karatay'ın Gençlik Hali Nasıldı?

Ünlü doktorun 57 yıl önceki halleri gören herkesi şaşkına çevirdi. Prof. Doktor Canan Karatay geçtiğimiz yıllarda katıldığı bir televizyon programında gençlik hallerini paylaşmış ve gören herkesi şaşkına çevirmişti. 79 yaşındaki ünlü doktor Karatay'ın 57 yıl önceki halleri gündem oldu. Fotoğrafların çekildiği zamanda 22 yaşında olduğunu belirten Canan Karatay'ın gençlik hallerine birçok yorum geldi. İşte çok konuşulan o fotoğrafları sizlerle paylaştık.

canannnnnnnn.png