Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat’ın Tatilleri Zehir Oldu! Ünlü İkili İsyan Etti! Ülkemize Yazık!

Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat’ın Tatilleri Zehir Oldu! Ünlü İkili İsyan Etti! Ülkemize Yazık!

2020 yılında evlenen oyuncu çift Cansel Elçin ve sevgili eşi Zeynep Tuğçe Bayat çıktıkları Marmaris tatilden şok yaşadıkları. Karşılaştıkları olaya daha fazla dayanamayan ikili tepkilerini sosyal medya hesaplarından gösterdiler. Zeynep Tuğçe’nin “Ülkemize Yazık…” notu ile sosyal medyada neden isyan etti…

A+A-

 

En son Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul ile birlikte Afili Aşk dizisinin başrollerde yer alan Zeynep Tuğçe Bayat ve oyuncu eşi Cansel Elçin çıkmış oldukları tatilde romantik anlar yaşadı. Cansel Elçin en son Sol Yanım dizisi ile ekranlarda görmüştük başarılı oyuncu daha önce Hatırla Sevgili, Gönülçelen ve Dayan Yüreğim gibi dizilerin başrollerinde yer aldı. Çıktıkları tatilde isyan ettiler.

Tatilleri Zehir Oldu!

Marmaris’te tatil yapan çift romantik bir tatil geçiyor. Çift mutluluk dolu anlarını ise takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Güzel ve romantik başladıkları tatil öyle devam etmedi. Karşılaştıkları olay sonucunda keyifleri kaçan ikili hayal kırıklığına uğradı. Marmaris’in koylarını gezen ikili gördükleri manzara karşısında hem çok üzüldü hem de sitem dolu paylaşımlar yaptılar.

Cansel Elçin ve Eşinin Sitemi…

Tatilde olan çift gittikleri tarihi koyda karşılaştıkları manzara karşısında delire döndü. Doğa harikası yerin çöp yığınına döndüğünü gören ikili resmen çıldırdı. Daha sonra ise çöpleri toplamaya başladılar. Çöpleri topladıkları anı sosyal medya hesabından paylaşıp "Çok yazık! Artık dayanamadık çektik. Her gittiğimiz yerde daha kötü manzaralar vardı. Ülkemizin güzelliklerine çok yazık" dedi. Sosyal medyayı sallayan bu görüntüler çok konuşuldu.

whatsapp-image-2021-07-10-at-014036.jpeg