Cansu Dere Yeni Bir Proje İle mi El Sıkıştı?

Cansu Dere Yeni Bir Proje İle mi El Sıkıştı?

Büşra Cebe’nin aynı isimli kitabından uyarlanan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi şimdiden merak söz konusu oldu. Alınan bilgiye göre dizi 7 kadın karakterinin sarsıcı olaylarını konu alıyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Medyapım imzasını taşıyan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisi şimdiden merak söz konusu oldu. Bunun ardından güçlü kadın hikayelerinin yer alması nedeniyle dizi şimdiden birçok izleyici tarafından merak ile bekleniyor.

Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisinin Detayları Ortaya Çıktı

Alınan bilgiler neticesinde siyaha bulaşan kadınlar dizisi şimdiden merak söz konusu oldu. Çünkü dizinin güçlü kadınları konu aldığı ortaya çıktı. Bunun dışında yine Medyapım’ın iki sezondur başarılı şekilde Kanal D ekranında yayınlanan Sadakatsiz dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizi yakın zamanda ekran macerasına tamamlayarak final yapacak. Cansu Dere’nin ismi Siyaha Bulaşan Kadınlar projesinde geçti. Yetenekli oyuncunun bu dizi ile ekranlara ara vermeyeceği söyleniyor. Hatta 7 kadın karakteri için çok ünlü oyunculara teklifler yapıldığı da iddialar arasında yer alıyor. Beren Saat, Tuba Büyüküstün, Cansu Dere’nin dizinin kadrosunda yer alacağı söyleniyor.

Bunun ardından dizinin diğer oyuncu kadroları da netleşecek. Cansu Dere’nin ise başka bir dizi için görüşmelerde bulunduğu da belirtildi. Cansu Dere, yakın bir zaman önce hem İspanya’dan hem de Latin Amerika’dan ödül alarak ön plana çıkmıştı.