Çarkıfelek Geri Dönüyor; Mehmet Ali Erbil Şokta! Sunucu Başkası Oldu..

Çarkıfelek Geri Dönüyor; Mehmet Ali Erbil Şokta! Sunucu Başkası Oldu..

Ön Bilgi Spot: Bir dönemin efsaneleri arasında yer alan Çarkıfelek yarışması uzun bir aradan sonra geri dönüyor. İşte Çarkıfelek yarışmasının yeni sunucusu ve yayınlanacağı kanal.

A+A-

Türk televizyonlarında bir dönemin en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Çarkıfelek yarışması yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İlk olarak 1975 yılında yayınlanmaya başlayan ve Güner Ümit'in sunumuyla ekrana gelen program daha sonra uzun yıllar Mehmet Ali Erbil'in sunumuyla ekranlara geldi. Mehmet Ali Erbil ile özdeşleşen Çarkıfelek programının yıllar sonra yeniden başlayacağı iddia edildi.

Yeni Sunucu Belli Oldu

Tarık Tarcan, Halit Kıvanç, Mehmet Ali Erbil, İlker Ayrık, Emre Karayel ve Onur Büyüktopçu gibi isimlerin sunumuyla ekranlara gelen programın yeni sunucusu belli oldu. Medya kulislerinde yer alan iddialara göre Çarkıfelek, Cem Davran’ın sunumuyla TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Yayın Tarihi Henüz Belli Değil

Çarkıfelek yarışmasının başlayacağı tarih hakkında henüz herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak programın geri dönüşü televizyonseverler tarafından merakla bekleniyor. Çarkıfelek'in yeni sunucusu Cem Davran ile yarışmanın efsaneleşmiş heyecanı bir araya geldiğinde izleyicilere büyük bir sürpriz ve keyif vaat ediyor. Programın ekranlara döneceği tarih ve diğer detaylar için takipte kalın!