CarrefourSA Marketlerinde Bir Kereye Mahsus 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Yüzde 50 İndirim!

CarrefourSA Marketlerinde Bir Kereye Mahsus 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Yüzde 50 İndirim!

CarrefourSA'dan dev indirim! Kağıt havlu alışverişinizi yüzde 75'e varan avantajlarla yapın. CarrefourSA Kart sahipleri için özel fırsatlarla sınırlı stoklarda. Hemen alışverişe başlayın, ekonomik ve kaliteli ürünleri kaçırmayın!

A+A-

CarrefourSA, son duyurularıyla birlikte kağıt havlu alışverişini cazip hale getiriyor. Yapılan indirimler arasında en dikkat çekeni, dev rulo havlu için yapılan yüzde 75'e varan indirim. Bu avantajlı fırsattan yararlanmak için CarrefourSA Kart sahipleri, marketin internet sitesi üzerinden ilan edilen ürünlere göz atabilir ve alışverişlerini bu indirimlerle gerçekleştirebilirler.

Hemen Alışverişe Başlayın!

Bu özel indirimlerden faydalanmak isteyenlerin, hızlı davranmaları önemlidir. Çünkü kampanya stoklarla sınırlıdır ve acele edenler büyük indirimden yararlanma şansını elde edebilirler.

carrefour.jpg

Geçim Sıkıntısına Son: Market İndirimleri Geldi!

Türkiye genelinde geçim sıkıntısı yaşayan her vatandaş için, market indirimleri önemli bir kurtarıcı olabilir. Hayat pahalılığına karşı alınan kişisel önlemler arasında, marketlerin düzenlediği indirimleri takip edip ihtiyaçları uygun fiyatlarla karşılamak da bulunuyor. Uşak Gündem olarak, okuyucularımızı market indirimleri konusunda bilgilendirmeye devam ediyoruz.

CarrefourSA'dan Dev İndirim!

CarrefourSA, Kasım ayında birçok üründe yüksek oranlı indirimlere imza attı. Bu indirimler arasında öne çıkanı ise Dev Rulo Havlu'nun fiyatında yaşanan neredeyse dörtte birlik düşüş. Normalde 63,50 TL olan ürün, kısıtlı bir süre için ve sınırlı stoklarla CarrefourSA Kart sahiplerine özel olarak sadece 19,90 TL.

carrefourr.jpg

Şartlar ve Avantajlar

CarrefourSA'nın açıklamasına göre, bu indirimden yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey 100 TL tutarında alışveriş yapmak. Bu şartı sağlayanlar, Dev Rulo Havlu'yu sadece 19,90 TL'ye satın alabilirler. Bu büyük fırsattan yararlanmak için hemen harekete geçin!

Farklı İndirimlerle Dolu Bir Alışveriş Deneyimi

CarrefourSA'nın kampanya açıklamalarına göre, müşteriler 100 TL tutarında alışveriş yaptıklarında Solo Dev Rulo Havlu'yu değeri 63,50 TL olan 19,90 TL'ye satın alabilecekler. Ayrıca CarrefourSA Kart avantajıyla müşteriler, Derby Kullan At 10'lu ürünü 79,45 TL yerine 40 TL'ye, Sola Kağıt Havlu Bambu 8'li ise 114,95 TL'den 69,90 TL'ye satın alabilecekler.

CarrefourSA'nın sunduğu bu cazip indirimleri kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın!