Çukur Dizisi Başrol Oyuncusu Ayrıldıktan Sonra Yeni Diziye Başladı!

Çukur Dizisi Başrol Oyuncusu Ayrıldıktan Sonra Yeni Diziye Başladı!

Çukur dizisinden ayrılan Öner Erkan'ın yeni projesi belli oldu. Selim Koçovalı karakterine hayat vermiş ünlü ismin KEFE podcast dizisinde oynayacağı ortaya çıktı. Ayrıca dizinin konusu ve kaç bölüm süreceği de kesinleşti.

A+A-

Çukur dizisinde bir dönem çok konuşulan Öner Erkan'ın yeni bir dizide oynamaya başladığı açıklandı. Ünlü oyuncu, Çukur gibi reytingi yüksek ve çok sevilen bir dizide uzun süre oynamıştı. Selim Koçovalı karakterine hayat vererek önemli işlere imza attı. Koçovalılar arasında adından sıkça söz ettiren Selim daha sonra Çukur dizisine veda etti. Öner Erkan, yeni projesiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Öner Erkan KEFE Dizisinde!

Öner Erkan'ın yeni projesi KEFE'nin konusu belli oldu. Podcast dizisinde oynayacak ünlü oyuncu, farklı bir yayın tekniği ile çekilen dizide yerini alacak. Dizi toplamda 6 bölüm sürecek. Görüntüden ziyade seslerin etkili olacağı podcast tadında bir yapım bizleri bekliyor olacak. Podcast dizi türü, bir süredir çeşitli ülkelerde de uygulanmakta. Ülkemizde ise bir ilk gerçekleştirilecek.

KEFE Nerede Yayınlanacak?

KEFE podcast dizisi Apple Podcasts, Google Podcasts, Deezer ve Spotify platformlarından dinlenebilecek. Pek çok kişinin merak ettiği bu soru da cevaplanmış oldu. Dizinin konusu ise oldukça farklı. Legal - drama türünde dinleyicilerle buluşacak dizi geniş bir kitleye hitap edebilir. Oldukça fazla iz bırakacak bir yapımla karşımıza çıkacaklar. Çünkü derin konular işlenecek.