Çukur Dizisi Final Kararı Doğru mu? Dizinin Final Tarihiyle İlgili Çarpıcı Gerçek!

Çukur Dizisi Final Kararı Doğru mu? Dizinin Final Tarihiyle İlgili Çarpıcı Gerçek!

Çukur dizisinin yeni sezonda çekilmesini isteyen izleyiciler büyük bir şokla karşılaştı. Çukur'un final tarihinin belirlendiği görülüyor. Peki Çukur kaçıncı bölümde final yapacak? Diziyle ilgili bilinmeyenlerin yanı sıra izleyicilerin merak ettiği tüm soruların cevabı bu yazıda olacak. Çukur 5. sezonu yayınlanacak mı?

A+A-

Çukur dizisini izleyenler dizinin yeni sezonu yayınlanacak mı merak ediyor. Ancak konuyla ilgili tam olarak resmi bir açıklama yapılmaması izleyicileri ikileme düşürdü. Bir yandan dizinin oyuncusunun belirttiği final haberi, diğer yandan ise yapımcının konuyla ilgili bilgi paylaşmaması belirsizliği artırdı. Sevilen dizinin yakın zaman içerisinde final yapması bekleniyor. Fakat bu final haberinin uygulanması için tarihi de bilmemiz şart. Final tarihiyle ilgili birkaç seçenek bulunmakta. Yapımcının yapmasını beklediğimiz açıklamaların yanı sıra bu sefer yapılan açıklamalara göre bu tarihi belirleyeceğiz.

Çukur Dizisi Yeni Sezonda Olacak mı?

Çukur dizisinin yeni sezonda olması isteniyor. Ancak maalesef Çukur'un yeni sezonu çekilmeyecek. En azından oyuncu açıklaması bu yönde. Başrol karakterlerinden birinin yaptığı bu açıklama gündeme bomba gibi düşmüştü. Şimdi ise dizinin final yaparak ekrana veda etmesi bekleniyor. Yeni sezonda Çukur dizisini göremeyeceğiz. Senaryonun tümü final olması yönünden kurgulandı. Bakalım Çukur dizisi final yapacak mı...

Çukur Dizisi Final Tarihi Ne Zaman?

Çukur dizisi final tarihi olarak ise Mayıs ayı gösterilmekte. Yapılan açıklamalarda 125. bölüm işaret edilmişti. Eğer herhangi bir değişim yaşanmaz ve dizi her hafta çekilirse Mayıs ayında Çukur'un ekranlara vedasını izleyeceğiz. Dizi kısa sürede büyük bir kitleye hitap etmiş ve yıllardır da bunu devam ettiriyordu. Ancak ne yazık ki alınan final kararı sonrasında senaryonun buna göre şekillendiğini belirtmemiz gerekiyor. Bu saatten sonra Çukur'un yeni sezon çekimlerini gerçekleştireceğini düşünmüyoruz. Birkaç bölüm sonra sevilen diziye veda edilecek ve final bölümü yayınlanacak. Final tarihi bakımından kesin bir şey söylenemese de yüksek ihtimalle Mayıs ayının içerisinde Çukur'un final yaptığını göreceğiz. Dizinin başrol karakterleri zaman zaman değişse de ana karakterler diziye genel olarak ivme katmaya devam etmişti. Ayrıca pek çok isim dizi için çabaladı. Dizi sektöründeki ünlü isimlerden önemli bir kısmı kısa süreli de olsa Çukur'da rol alarak aslında yapımın ne kadar popüler olduğunu bir kez daha kanıtladı. Diziyle ilgili çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Şimdilik bize düşen final tarihini beklemek.

Etiketler : ,