Çukur Dizisi Finalinde Ne Olacağı Ortaya Çıktı! Final Senaryosu Herkesi Şok Etti!

Çukur Dizisi Finalinde Ne Olacağı Ortaya Çıktı! Final Senaryosu Herkesi Şok Etti!

Çukur dizisinde yaşanan gelişmeler gösteriyor ki Yamaç ve Vartoğlu arasındaki husumet gittikçe artacak. Bu da diziyi izleyenler şaşırtsa da aslında büyük bir oyunun oynandığı biliniyor. Çukur dizisinde Amca'ya karşı oynanan büyük oyunun detayları ortaya çıktı. Amca her an öldürülebilir. Çukur dizisi final sahnesinde yaşanabilecek bu durumla ilgili yeni iddialar ortaya çıktı

A+A-

Çukur dizisinin yakın zamanda final yapacağı biliniyor. Uzun zamandır ekranlarda olan dizinin artık final yapması izleyicileri elbette üzmektedir. Ancak dizinin senaryosuna uygun şekilde hareket etmesi de onun aradan geçen yıllara rağmen efsane kalmasını sağlayacaktır. Bu nedenle final yapması konusunda itiraz edilmesine hiçbir ihtiyacı yok. Ancak Çukur'un nasıl final yapacağı da büyük önem taşıyor. Sevilen dizinin yakın zamanda son bölüm ile ekranlara veda etmesi muhtemelken yaşanan bazı sahneler izleyicileri şaşırttı.

Yamaç ve Vartolu'dan Karşılıklı Rest!

Yamaç ve Vartolu birbirlerine çektikleri rest ile gündeme gelecekler. İkilinin uzun zaman sonra karşı karşıya gelmesi ve birbirlerine adeta savaş açması izleyenleri de şaşırtacak. Ancak şöyle bir durum var ki Vartolu ve Yamaç aslında oyun oynuyor. Çünkü Amca'nın kendisini dinlediklerini biliyorlar. Adamları etrafta olduğundan ötürü bir şekilde rol yaparak onun dikkatini dağıtıyorlar.

Çukur Finalinde Amca Ölecek mi?

Çukur dizisi finalinde Amca'nın bizzat Yamaç ve Vartolu tarafından öldürüleceği konuşuluyor. Bu nedenle Çukur önemli bir finale tanıklık edecek. Dizinin her yeni bölümü altın değerinde. Nedeni ise Mayıs ayından sonra sevilen dizi final yapacak. Böylelikle efsane bir yapıma daha veda edeceğiz. Ancak yerinde ve vaktinde final yapması Çukur dizisini daha da popüler hale getirecek.

Etiketler : ,