Çukur Dizisi Tekrar Başlıyor! Çukur ve Üç Kuruş Dizisi Tam Kadro İsim listesi

Çukur Dizisi Tekrar Başlıyor! Çukur ve Üç Kuruş Dizisi Tam Kadro İsim listesi

Üç Kuruş dizisinin başlamasına çok az bir süre kaldı. Çukur dizisi ile olan bağlantısı merak edilirken, Show TV'de yayınlanacak diziyle ilgili yeni gelişmeler yayınlandı. Üç Kuruş'ta kimler oynuyor? Dizinin oyuncu kadrosu ve Çukur dizisiyle ile olan benzerlikleri haberimizde yer alıyor. Üç Kuruş yeni sezon tarihi...

A+A-

Show TV'nin güvendiği yeni dizilerden Üç Kuruş'un tanıtım videosu yayınlandı. Pek çok kişi oyuncu kadrosunu merak ediyordu. Erkan Kolçak Köstendil ve Aras Bulut İynemli'nin dizide oynayıp oynamayacağı kesinleşit. Oyuncular Çukur'un belgesel çekimlerinde yer alacak olsa bile Üç Kuruş dizisi için bu geçerli değil. Dizi, çok daha farklı oyuncularla karşımıza çıkacak.

Üç Kuruş Oyuncuları

Üç Kuruş'ta Uraz Kaygılaroğlu, Civan Canova, Damla Makar, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Burak Altay, Nesrin Cavadzade, Ahmet Rıfat Şungar ve Ekin Koç yer alacak. Oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olduğu görülüyor. Dizideki oyuncuların karakterleri de henüz açıklanmış değil. Fakat fragman videosuyla herkesi daha yakından tanıyacağız.

Üç Kuruş Yayın Tarihi

Üç Kuruş'un yayın tarihi de kesinleşmedi. Çünkü dizide hala belli başlı eksiklikler bulunuyor. Çekimlerin bitmesiyle beraber resmi yayın tarihinin duyurulması mümkün olacak. O vakte kadar diziden yeni haberler bekleyeceğiz. Belirsizlik sürerken Çukur hayranlarının devamını beklediği dizi serisine ilişkin son gelişmeler heyecanlı bir şekilde takip ediliyor. Bakalım diziyle ilgili daha ne gibi haberler yapılacak.