Çukur Dizisi, Üç Kuruş Dizisi Olarak Geri Dönüyor! “İçerde’den çıktık, Çukur’a düştük, sırada Üç Kuruş…”

Çukur Dizisi, Üç Kuruş Dizisi Olarak Geri Dönüyor! “İçerde’den çıktık, Çukur’a düştük, sırada Üç Kuruş…”

Show TV’nin aksiyon dizileri ile tanınan reyting rekortmeni dizisi Çukur geçtiğimiz aylarda final yaparak ekranlara veda etti. Her bölümü ile izleyiciye etkilemeyi başaran dizi final kararı ile birçok izleyicisini üzdü. Dizi aynı zamanda duvar yazıları ile de sosyal medya da büyük etki yarattı. Final kararı alan dizi ekranlara bakın nasıl dönüyor.

A+A-

Kadrosunda birçok ünlü ismin yer aldığı dizi oyunculukları ve dizi müzikleri ile de herkesi kendine hayran bırakmıştı. Aksiyon dolu dizinin yerine ise alternatif bir dizi geliyor. Yine Çukur dizisinin yapımcısı Ay Yapımın üstlendiği Üç kuruş dizisi yeni sezonda ekranlarda olacak. Dizinin ilk tanıtımı ise yine Çukur dizisindeki duvar yazısı ile yapıldı. Duvar’a “İçerde’den çıktık, Çukur’a düştük, sırada Üç Kuruş…” notu yazıldı.

Üç Kuruş Dizisinin Oyuncuları…

Hazırlıklarına başlanan dizinin hikayesini daha önce Çukur’un yazarı olan Damla Serim üstlenecek. Dizinin senaryosunu Damla Serim ve Murat Uyurkulak birlikte yazacak. Dizinin ilk başrol oyuncusu ise Uraz Kaygılaroğlu oldu. Dizinin diğer başrol oyuncularının kim olacağı henüz belli değil iken aksiyon severler için ideal bir dizi gibi görünüyor. Daha önce Taner Ölmez’in dizide yer alacağı iddia edilmişti ama başarılı oyuncu yeni evlendiği ve biraz dinlenmek istediğini söyleyerek teklifi reddetti.

Üç Kuruş Dizisi Ne Anlatıyor…

Dizi bir cinayet sahnesi ile ekranlara başlayacak. Dizinin seri katili ise İrfan olacak. İrfan bir cinayet işliyor ve öldürdüğü kişinin yanına 3 kuruş bırakıyor. Dizinin diğer önemli ismi ise Kartal olacak. Polis tarafından yakalanan Kartal’ın yaşadığı mahallenin büyük bir hikayesi var. Bu ve diğer bazı özellikler Çukur dizisi ile benzerlik gösteriyor. İrfan ve Kartal arasındaki bağlantı ise merak konusu oldu. Dizi yeni sezonda yine Show TV ekranlarında olacak.