Çukur Dizisinde Büyük Sırrı Ortaya Çıktı! Ünlü Oyuncu Boğularak Öldürüldü

Çukur Dizisinde Büyük Sırrı Ortaya Çıktı! Ünlü Oyuncu Boğularak Öldürüldü

Ece Yaşar'ın canlandırdığı Karaca karakteri geçtiğimi günlerde Çukur dizisinden ayrıldı. Bu üzücü ayrılığın neden ise Amca Cumali'nin onu öldürmesi idi. Karaca, büyük sır ortaya çıkınca Amca Cumali'ye karşı koymaya çalıştı fakat başarılı olamadı. Çukur dizisi finale doğru ilerlerken yaşanan bu olaylar izleyicinin dikkatini çekiyor.

A+A-

Çukur dizisinin geçtiğimiz bölümünde bir karakter daha diziye veda etti. Amca Cumali'nin sırrını ortaya çıkartarak ondan hesap sormak isteyen Karaca, boğularak öldürüldü. Çukur'da olaylar hızlı bir şekilde gerçekleşirken izleyiciler dizinin ne zaman final yapacağını da merak etmeye başladı.

Amca Cumali Acımasızca Boğdu!

Karaca'nın kendisinden hesap sormasına izin vermedi ve silahlar konuşmadan önce onu boğdu. Bu gelişmenin nedeni ise oldukça merak ettirdi. Karaca neden öldürüldü? Amca Cumali'nin sakladığı şey neydi?

Erdenetlilerle İş Yapıyordu!

Amca Cumali, Erdenetlilerle iş yaparak pek çok kişinin tepkisini çekeceğe benziyor. İlk tepkiyi Karaca'dan gördü ve Karaca bu tepkinin bedelini canıyla ödedi. Çukur'un yeni bölümünde izleyenleri nasıl bir olay bekliyor göreceğiz. Kendisine tepki gösterecek kişiler Karaca ile sınırlı kalmayacak.

Çukur Mayıs'ta Final Yapacak

Mayıs ayının son günlerinde Çukur dizisinin finaline tanıklık edeceğiz. Bu da demek oluyor ki sevilen dizi yakın zamanda yayın hayatını sonlandıracak. Önümüzdeki ay final yapacak dizinin nasıl bir sonla veda edeceği merak ediliyor.

Etiketler : ,