Çukur Dizisinden Kanunsuz Toprak'a Şok Transfer! Kimse Beklemiyordu..

Çukur Dizisinden Kanunsuz Toprak'a Şok Transfer! Kimse Beklemiyordu..

Show TV ekranlarının rekortmen dizisi Çukur'un başrol oyuncularından biri , gelecek sezonda FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlaması beklenen Kanunsuz Topraklar dizisine transfer oluyor. Bu transfer şimdiden gündeme oturmuş durumda

A+A-

Çukur Dizisinden O Diziye Şok Transfer..

Show TV ekranlarının reyting rekortmen dizisi Çukur'un kadrosuna 2. sezonda dahil olan ve Cumali Koçovalı karakterini canlandıran oyuncunun şimdilerde FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlaması beklenilen başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisine dahil olacağı öğrenildi. Çukur dizisinin bu sezon yayınlanacak olan final bölümünden sonra dizinin çekimlerine katılması beklenen oyuncunun nasıl bir rol canlandıracağı ise henüz açıklanmadı.

Kanunsuz Topraklar dizisi ne zaman yayınlanacak ?

Gelen bilgilere göre Kanunsuz Topraklar dizisinin bu sezon yayınlanması çok zor görünüyor. Tahminlere göre dizinin çekimlerinin ileriki haftalarda başlayacağı ve ilk bölümüyle yeni sezonda ekrana gelmesi bekleniyor. Ama dizi yetkilileri tarafından sürpriz bir hamleyle yaz aylarında yayınlanmasına da mümkün gözüyle bakılıyor. Tabi belirttiğimiz gibi dizinin kesin yayın tarihi ile ilgili hiçbir şey net değil. O yüzden bu açıklamalar sadece bir tahmin olarak görülüyor.