Çukur Dizisinden Üç Kuruş İsimli Diziye Yeni Transfer! İzleyiciler Sevinç Çığlıkları Attı. O İsim Geri Dönüyor

Çukur Dizisinden Üç Kuruş İsimli Diziye Yeni Transfer! İzleyiciler Sevinç Çığlıkları Attı. O İsim Geri Dönüyor

Çok iddialı bir şekilde ekranlara gelen Üç Kuruş dizisi Çukur ve İçerde dizisinin devamı niteliğinde anıldı. Show TV’nin Pazartesi akşamlarına damga vurması beklenen dizi, istenilen başarıyı elde edemedi. Diziye yeni bir ismin dahil olacağı söyleniyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

 
İlk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Üç Kuruş dizisi ilerleyen dönemlerde istenilen başarıyı elde edemedi. Finale doğru giden dizinin ikinci sezonu göremeyeceği herkes tarafından biliniyor. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nursel Köse, Aslıhan Malbora ve Nesrin Cavadzade’nin başrollerinde yer aldığı diziye yeni bir oyuncu daha dahil oluyor. Bu isim ise İzleyicileri şaşkına çevirmeyi başardı.
Üç Kuruş Dizisinin Oyuncu Kadrosu Genişliyor
Yayınladığı dönem çok iyi bir başarı yakalamayı amaçlayan Üç Kuruş Dizisi İkinci sezon hazırlığını geride bıraktı. İstenilen reytingleri elde edemeyen dizi, final kararı ile gündeme geldi. Final kararının ardından diziye yeni bir oyuncunun dahil olacağı ortaya çıktı. Alınan bilgiye göre Çukur dizisinde Cumali karakterine hayat veren Necip Memili, Üç Kuruş dizisine dahil oluyor. Fox TV’de yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisiyle en son ekranlara gelen yetenekli oyuncu İzleyicileri ekranlara kilitlemeyi amaçlıyor. Necip Memili’nin hikayeye çarpıcı bir karakterle dahil olacağı ancak konuk oyuncu olarak bulunacağı da ortaya çıktı. Üç Kuruş, bir değişiklik olmazsa sezon sonunda ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.
 

Etiketler :