Çukur Dizisinin Efsanesi FOX TV’ye Transfer Oldu! El Kızı Dizisi Geliyor!

Çukur Dizisinin Efsanesi FOX TV’ye Transfer Oldu! El Kızı Dizisi Geliyor!

Yaz aylarının bitmesiyle birlikte yeni sezon dizileri başlayacak. Şimdiden yeni sezon için hazırlık yapan kanallar birbirinden iddialı diziler ile geliyor. FOX TV yaz aylarında en çok takip edilen kanallardan birisi olurken yeni sezonda da izleyicinin dikkatini çekmek için mücadele ediyor. Bunun için büyük bir adım attı ve El Kızı dizisini bünyesine kattı…

A+A-

Yeni sezonda FOX TV ekranlarında yer alacak olan El Kızı dizisi kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. En çok dikkat çeken isim ise Çukur dizisinin Sultan annesi Perihan Savaş oldu. Başarılı oyuncu uzun bir süreden sonra ekranlara Çukur dizisi ile dönmüştü. Usta oyuncu ekranlara döndükten sonra hiç hızını kesmeden yeni bir dizi ile anlaştı.

Perihan Savaş, El Kızı Dizisinde…

Dizinin senaryosunu Hilal Yıldız yazmaktadır. Başrollerinde ise Sevda Erginci bulunmaktadır. Merakla beklenen dizinin çekimleri ise önümüzdeki haftalarda başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlarken Perihan Savaş’ın dizide nasıl bir rol alacağı henüz netleşmedi. Başarılı oyuncunun diziye katılması ile tüm dengeler yeniden değişti.

El Kızı Dizisinin Konusu…

FOX TV’nin yeni dizisi El Kızı duygusal bir dizisidir. Küçük yaşta öksüz kalan Ezo adında bir kızın yaşadıkları ve başına gelen olayların anlatılacağı dizi şimdiden merak ediliyor. Dizinin çekimleri ise Muğla’da yapılacak. NTC Medya tarafından hazırlanan dizi yeni sezonda izleyiciye bolca göz yaşı döktürecek gibi duruyor.