Çukur Dizisinin Tüm Sırları Açığa Çıkıyor! Show Tv’den Dikkat Açıklama

Çukur Dizisinin Tüm Sırları Açığa Çıkıyor! Show Tv’den Dikkat Açıklama

Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur ile ilgili merak edilen birçok sorunun cevabı bir bir ortaya çıkıyor. Bu sırlar arasında Amca’nın kim olduğu ve Amca’nın hangi sebeple mahalleden kovulduğu sırrı. Bunun yanında merak edilen diğer konular ise Yamaç Koçovalı kim, Efsun’un annesi kim gibi sırlar da merak ediliyor.

A+A-

Çok sevilen dizi ile ilgili birçok haber ve bilgi paylaşılıyor. Sosyal medyada çok konuşulan dizi ile ilgili olarak da birçok sırrın yavaş yavaş ortaya çıktığı belirtildi. Dizi hakkında çok fazla paylaşımın olması ve yorumların yapılması merak edilen soruların cevaplarının da ortaya çıkması anlamına geliyor.

Çukur Dizisinde Son Yaşananlar

Çukur dizisinin son bölümünde yaşananlar mercek altına alındı. Bu son bölümde Amca Cumail Koçovalı öne çıkan karakter oldu. Oyuncu bu rolü ile seyircileri kendisine hayran bırakmayı başardı. Diziye girdiği andan itibaren dizinin havasını değiştiren Amca mahallede uyuşturucu ticaretini canlandırıyor. Amca’nın mahalledeki baskısı Yamaç’ın mahalleye dönmesi ile her şey değişmeye başlar.

Yamaç mahalleye döndüğünde gördüğü durumdan çok memnun olmaz. Duruma müdahale etmek isteyen Yamaç mahallenin durumunda rahatsız olduğunu sert bir dille ortaya koyuyor.  Amca mahallede tek başına hakim değil. Kardeşi de Amca’ya yardımcı olup mahalleyi kötü bir ortama çevirme peşinde. Bütün bu olaylar dizinin dikkatli izleyicilerinin sosyal medyada yorumlar yazmasına sebep oldu.

Etiketler : ,