Çukur'a Bir Oyuncu Daha Veda Etti! Emmi Diziden Ayrıldı..

Çukur'a Bir Oyuncu Daha Veda Etti! Emmi Diziden Ayrıldı..

Show TV ekranlarının yıldız dizisi Çukur kadrosundan üst üste kayıplar vermeye devam ediyor. Neredeyse her hafta bir oyuncusuna veda eden diziden bu hafta ayrılan isim Emmi oldu. Karakterin vedası dizi hayranlarını yasa boğdu.

A+A-

Çukur dizisinde bir veda daha..

Show TV ekranlarının popüler dizisi Çukur'un geçtiğimiz akşam merakla beklenen yeni bölümü yayınlandı. Dizinin ekrana gelen bölümünde bir karakter daha kadroya veda etti. Finali yaklaştığı için neredeyse her hafta kadrosundan bir ismi kayıp veren dizinin bu hafta veda eden oyuncusu Emmi karakterini canlandıran başarılı oyuncu diziye veda etti.

Dizinin başladığı ilk günden bu yana kadroda bulunan ismin vedası oyuncuları olduğu kadar dizinin hayranlarını da üzdü. Kadroda bulunan birçok isim sosyal medya hesaplarından oyuncuya veda mesajlarını ilettiler. Oyuncunun kendisi de diziye veda ettiği bir gönderi paylaştı. Bu sezonun sonunda yani, Mayıs ayında ekranlara veda edeceği kesinleşen dizinin bu gidişle final bölümüne kadar kadrosunda başroller hariç neredeyse hiç kimsenin kalmayacağı düşünülüyor. Finali merakla beklenen dizinin sonunun nasıl biteceği de son günlerin en merak edilen şeyleri arasında bulunuyor. Finaline haftalar kalan dizi her bölümüyle seyircisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. 

Sevilen dizi pazartesi akşamları saat 20:00'da Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.