Çukur'un Final Tarihi Belli Oldu! Dizi Ekranlara Ne Zaman Veda Edecek?

Çukur'un Final Tarihi Belli Oldu! Dizi Ekranlara Ne Zaman Veda Edecek?

Show TV dizisi Çukur sezondur aralıksız yayınlanıyor. Ayrıca dizinin yakın zamanda final yapacağını belirtmesi üzerinde merak da arttı. Çukur dizisi ne zaman bitecek? Çukur dizisinin final tarihi ne zaman? Show TV'de yayınlanan Çukur dizisiyle ilgili son gelişmeler haberimizde.

A+A-

Çukur dizisinin ne zaman final yapacağı bir süredir merak ediliyordu. Çünkü eski final tarihini de geçmiş bulunmaktayız. İzleyiciler dizinin biteceği tarihi öğrenirse onlar açısından çok daha iyi olacak. Son zamanlara damgasını vuran Çukur'un senaryosu ve oyuncu kadrosu oldukça etkileyiciydi. Ancak senaryonun sona erecek olması dizinin geleceğini de etkiledi. Önümüzdeki haftalarda ekranlara veda edeceği kesinleşen diziyle ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz.

Çukur Dizisi Final Tarihi Kesinleşti

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin final tarihi 24 Mayıs Pazartesi olarak açıklandı. Normalde Nisan ayında bitecek olan dizinin çeşitli nedenlerden ötürü uzatılması dikkat çekmişti. Şimdi ise kesin olarak bu tarihte yayın hayatını noktalaması bekleniyor. Dizide Yamaç ve Amca arasındaki çekişmenin artık bir şekilde sonlanması beklenmekte. Final bölümünde muhtemelen iki karakterden biri hayatını kaybedecektir. Ancak işler beklenildiği gibi gitmez ise ikisinin de ölümü kaçınılmaz olabilir.

Aras Bulut İynemli Diziden Ayrılacak mı?

Öte yandan Aras Bulut İynemli'nin de yakın zamanda diziden ayrılması bekleniyor. Fakat bu ayrılık finalle beraber gerçekleşir ise izleyiciler sevinecektir. Çünkü dizinin bitmesine birkaç bölüm kala Yamaç karakterini canlandıran oyuncunun diziden gitmesi büyük hayal kırıklığı yaratır.

Etiketler : ,