Çukur'un Sultan Ana'sı Perihan Savaş Yeni Dizide! El Kızı İle Geliyor..

Çukur'un Sultan Ana'sı Perihan Savaş Yeni Dizide! El Kızı İle Geliyor..

En son Çukur dizisinde Sultan Ana karakterini canlandıran usta oyuncu Perihan Savaş'ın yeni dizisi belli oldu. Ekran hayatına kısa bir ara veren oyuncunun yeni dizisiyle , yeni sezonda sevenlerinin karşısına çıkacağı öğrenildi.

A+A-

Son olarak Show TV ekranlarının final olan reyting rekortmeni dizisinde Sultan Ana karakterini canlandırırken gördüğümüz, Yeşilçam'da yer aldığı birçok Türk filmi ile bildiğimiz usta oyuncu Perihan Savaş ekran hayatına bu diziden sonra çok kısa bir ara vermişti. Başarılı oyuncunun yeni sezonda hangi dizide yer alacağı öğrenildi.

Perihan Savaş'ın yeni dizisi belli oldu!

Perihan Savaş'ın yeni sezonda hangi dizide yer alacağı öğrenildi. Oyuncu yeni sezonun iddialı dizilerinden olması beklenen El Kızı dizisinin kadrosuna katıldı. Bu dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı henüz belli değil. Dizinin detaylarının paylaşılmasıyla beraber bu gibi soruların çok yakında cevap bulması bekleniyor.

El Kızı dizisi ne zaman başlıyor ?

El Kızı dizsinin ne zaman başlayacağı da , henüz cevabı bilinmeyen sorular arasında bulunuyor. Dizinin yeni sezonda ekrana geleceği kesinleşse de, bu konuda kesin bir tarih verilmedi. Yani dizinin yayın tarihine ait bir bilgi vermek şimdilik mümkün değil. Bu konu hakkında da en yakın zamanda yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyor.