Cuma Günkü Dizilerin Reyting Sıralaması Belli Oldu! Aşk Mantık İntikam Dizisinin Reytingleri Çöktü

Cuma Günkü Dizilerin Reyting Sıralaması Belli Oldu! Aşk Mantık İntikam Dizisinin Reytingleri Çöktü

Cuma günü ekranlara gelen diziler arasında reyting savaşları hız kesmeden devam ediyor. 1 Nisan akşamı yayınlanan dizilerin reytinglerinde gerileme yaşadığı ortaya çıktı. Aziz dizisi uzun bir süredir reytinglerde gerileme yaşıyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Alınan bilgiye göre Aziz dizisi reytinglerde büyük bir gerileme yaşadı. Bunun ardından ikinci sezon umutlarının azalmasına sebep olan reyting sonuçları birçok diziyi daha etkiledi. Murat Yıldırım’ın geçen sezon başrolünde yer aldığı Ramo dizisi kötü reyting almamasına rağmen final yapmıştı. Bu durum karşısında dizi severler aynı sonucun Aziz dizisini bulacağını da söylüyor.

Dizilerin Reyting Savaşı

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan yalnız kurt dizisi de istenilen başarıyı elde edemedi. Bunun dışında Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay’ın başrollerinde yer aldığı dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Ayrıca Arka Sokaklar dizisi çok iyi reytingler alarak senelerdir yoluna devam ediyor. Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Kaderimin Oyunu dizisi de reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamayan projeler arasında yer aldı. Bunun ile birlikte Aşk mantık İntikam dizisi de ilk bölümlerde sergiledi reyting oranına sahip olamayan diziler arasında yerini aldı. Cuma dünkü reyting savaşına katılacak olan TRT 1 dizisi kasaba doktoru da şimdiden merak konusu oldu.