Cuma Günü Büyük Reyting Karmaşası Yaşandı! Sıralamada Bir İlk..

Cuma Günü Büyük Reyting Karmaşası Yaşandı! Sıralamada Bir İlk..

Geçtiğimiz gün çok büyük bir reyting karmaşası yaşandı. Diziler arasında bu büyük çekişme de, ilk kez kazanan olmadı. Tüm reyting kategorilerinde farklı dizi ve projeler birinci olurken, böyle bir şey neredeyse ilk kez yaşandı.

A+A-

Geçtiğimiz gün reyting mücadelesinde yayın hayatına yeni başlayan Aziz dizisi, Kırmızı Oda dizisi ve Arka Sokaklar dizisi karşı karşıya geldi. Cuma günü her hafta olduğu gibi yine büyük bir reyting savaşı yaşansa da, bu hafta gelen sonuçlar herkeste büyük bir şaşkınlığa sebep oldu. Reyting sıralamasında böyle bir şey ilk kez yaşandı.

Reyting mücadelesi yok artık dedirtti!

Geçtiğimiz gün yaşanan reyting mücadelesinde bu kez kazanan olmadı. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi AB sıralamasında birinci olurken, Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar ise TOTAL sıralamada birinci oldu. ABC sıralamasında ise SHOW TV'nin yayın hayatına daha çok yeni başlayan dizisi Aziz birinci oldu. Yani geçen akşam her kategoride farklı bir dizi lider olmuş oldu.

Reyting listesi bu kez çok şaşırttı..

Reyting listesi herkesi bu kez çok şaşırttı. Açıklanan reyting sonuçlarına göre böyle bir şey neredeyse ilk kez yaşanmış oldu. Reyting listesini takip eden birçok seyirci geçmişte hiç böyle bir şeyle karşılaşmadıklarını belirtti.