Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yeni Kitabı Çok Sevildi! Daha Adil Bir Dünya Mümkün Konusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Yeni Kitabı Çok Sevildi! Daha Adil Bir Dünya Mümkün Konusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çıkardığı Daha Adil Bir Dünya Mümkün isimli kitap artık satışlarına başladı. Kitapçılarda bulabileceğiniz kitabın konusu nedir? Erdoğan, yeni kitabında neler anlatmaktadır? İşte dikkat çeken kitapla ilgili bilinmeyenler...

A+A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı kitabı kitapçılarda satışa sunuldu. Adeti 40 TL'den satılan Daha Adil Bir Dünya Mümkün isimli kitapla ilgili pek çok yorum yapıldı. Kitabın arka kısmında yazılan yazılar sosyal medyada sıkça paylaşılırken, adil dünya için yapılması gerekenler konusunda fikirlerini belirten Cumhurbaşkanına ilgi vardı. 

Dünya 5'ten Büyüktür Dendi!

Cumhurbaşkanı'nın sıkça kullandığı "Dünya 5'ten büyüktür" ifadesi, kitabın arka kısmında da yerini aldı. BM'nin reforma ihtiyacı olduğu vurgusu da dikkat çekti. Ülkeler arası barış politikalarının yaygınlaşması ve ikili ilişkilerin iyileşmesi adına bazı yeniliklerin şart olduğunu belirtti. Aynı zamanda ilişkilerin küresel anlamda gelişmesi için de vazgeçilmez birkaç unsurdan biri olduğunu yazması dikkatlerden kaçmadı.

Erdoğan'ın Kitabında Neler Var?

Daha Adil Bir Dünya Mümkün isimli kitap, 216 sayfadan oluşuyor. Kitabın tasarımında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresi yer almakta. Bunun yanı sıra cilt tasarımının da kaliteli malzemelerden üretildiği görülüyor. Kitapla ilgisi olan olmayan pek çok vatandaşın Cumhurbaşkanı'nın kitabını satın almak için kitapçılara uğradığı belirtildi. Kitabın genel konusu, dünyanın daha iyi bir hale gelmesi ve Türkiye'nin pek çok olaydaki önemli faktörünün vurgulanması detaylı bir şekilde anlatılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gözünden yaşananlar ve yapılması gerekenler kitapta iyi bir şekilde okuyucuya aktarılmış.