Dacia’dan çok uygun fiyata SUV model! İşte 2023 Dacia Fiyat Listesi

Dacia’dan çok uygun fiyata SUV model! İşte 2023 Dacia Fiyat Listesi

Türkiye'de en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Dacia alınan bilgiler neticesinde yeni araba modelleri ile gündem oldu ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Son zamanların en çok tercih edilen araba modelleri arasında yer alan Dacia alınan bilgiler neticesinde yeni modeli ile gündem olurken bunun dışında alıcılar ise bu arabanın ne kadara satışa sunulacağını merak ederken bu konu hakkında da net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi ve işte haberimizde sizler için derledik.

Daica model detayları..

SUV modellerine olan talep gün geçtikçe artarken birçok vatandaş ise fiyatları ne kadar olacağını merak ederken alınan bilgiler neticesinde bu konu hakkında net bir bilgi paylaşımı gündeme geldi. Dacia Sandero Stepway, ülkemizde 530.900 TL’den başlayan fiyatlar ile satıcı ile buluşur iken bunun ile birlikte alınan bilgiler neticesinde 90 beygir güç üreten benzinli bir motora ev sahipliği yapan araç en çok tercih edilen araçların başında yer alıyor. Essential Stepway Tce 90 bg fiyatı: 530.900 TL olur iken Essential Stepway Eco-G 100 bg Fiyatı: 553.000 TL oldu. Bunun ile birlikte vatandaşlar ise fiyatı dışında aynı zamanda konforu ile de bu arabayı tercih ettiklerini ifade etti. Fiyatların ise uygun olduğu belirtildi.