Defne Samyeli’nin Kızı Derin Talu’nun Son Halini Paylaştı

Defne Samyeli’nin Kızı Derin Talu’nun Son Halini Paylaştı

Defne Samyeli’nin Kızı Derin Talu’nun Son Hali görenleri oldukça şaşırttı. Geçtiğimiz yıl 16. yaş gününü kutlayan Derin Talu, liseyi bitirdikten sonraki mezuniyet fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaştı.

A+A-

Bu paylaşımları magazin gündemine bomba gibi düştü. Uzun süredir ana haber bültenlerinde sunduğu haberlerle ve güzelliğiyle birçok kez adından söz ettiren ve Türkiye’nin gündeminde yer edinen Defne Samyeli uzun süredir inzivaya çekilmişti. Özellikle televizyon ekranlarında spikerlik yıllarının geride kalmasıyla birlikte sektörden tam anlamıyla elini ayağını çekti. Ekranlardan ayrıldığı süreçte Defne Samyeli ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bu haberle birlikte Defne Samyeli kendinden oldukça bahsettirmeyi başardı.

derin-talu.jpg

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın İlişkisi

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın İlişkisi, Defne Samyeli’nin ekranlardan ayrılmasıyla birlikte ortaya çıktı. Çiftin aşkı uzun bir sürece gündemde kaldı. Birlikteliklerinin haberi kadar ayrılıkları da gündemde çok ciddi bir edindi. Ayrılığın ardından Defne Samyeli oyunculuğa tekrardan başladı Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisinin kadrosuna katıldı. Defne Samyeli şimdilerde kızlarıyla gündemde. Geçen sene doğum gününde paylaştığı fotoğrafta aşırı makyajıyla gündeme gelen Derin Talu dikkatleri üzerine çekmişti. Sosyal medyada 200 binden fazla takipçisi bulunan Derin Talu adından daha çok bahsettirecek gibi duruyor. O ses getiren paylaşımlarına ablasından gelen yorum “Çok güzel” şeklindeydi. Şimdilerde ise 17 yaşında ve mezuniyet fotoğrafını paylaşması ile gündem oldu