Deli Yürek Dizisi Oyuncusu TRT'nin O Dizisine Transfer Oldu

Deli Yürek Dizisi Oyuncusu TRT'nin O Dizisine Transfer Oldu

Bir zamanların en çok izlenen dizisi Deli Yürek'in efsane oyuncusu TRT 1in yeni dizilerinden Bir Zamanlar Kıbrıs'a katıldı.

A+A-

TRT1 ekranlarında yayınlanmakta olan dram dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, yeni bölümü ile izleyicilerin merakını kazanmakta. Ayrıca dizinin kadrosuna yeni ve tecrübeli bir oyuncu daha katılmakta. Yeni oyuncunun gelmesi ile birlikte diziye olan ilginin daha da artması beklenmekte.

demirkarahan-birzamanlarkibris-1-750x375-c.jpg

Kim Katıldı?

Diziye, Efsane lakaplı Teşkilat görevlisi olarak; Demir Karahan dahil oldu. Karahan, perşembe rekabetinin önemli dizileri arasında yerini alan Bir Zamanlar Kıbrıs'la birlikte ekranlarda yerini alacak.

Ayrıca dizinin yeni bölümü 29 Nisan Perşembe akşamı izleyici karşısında yerini alacak. Yeni bölümden itibaren başarılı ve tecrübeli oyuncu da ekranlarda olacak.

Tarihi gerçekler çerçevisnde Kıbrıs Türklerinin yaşamış olduğukları zorlukları ve mücadelelerini anlatmakta olan dizide Karahan, Efsane lakabı ile tanınmakta olan Teşkilat görevlisine hayat vermekte.

Ayrıca Demir Karahan, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin güçlü oyuncu kadrosunu da daha güçlendiren bir isim olacak.

Başarılı ve usta oyuncunun deneyim ve görevlerinde gösterdiği üstün başarılar dolayısı ile; Teşkilat'ta efsane ünvanını almakta. Ayrıca dizinin bu hafta ekranlarda yerini alması beklenen beşinci bölümünde ekranda yerini almakta.

Serkan Çayoğlu'nun hayat verdiği Ankaralı karakterinin hayatında kişisel bir önem ifade etmekte olan Efsane'nin; Teşkilat'a tekrar dönmesi Ankaralı'nın gizemler ile dolu geçmişine de ışıt tutmakta. 

Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturmakta olduğu dizinin senaryosunu; Emre Özdür ve Başar Başaran kaleme almakta. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni bölümü; Perşembe akşamı saat 20.30'da TRT1 ekranlarında izleyici karşısında yerini alacak.