Delikanlı Sadi Sinema Filmi Oluyor! Erkan Petekkaya’dan Samimi Açıklamalar!

Delikanlı Sadi Sinema Filmi Oluyor! Erkan Petekkaya’dan Samimi Açıklamalar!

Ekranların aranan yüzlerinden birisi olan Erkan Petekkaya yine oyunculuğu ile birçok kişiyi kendisine hayran bırakmayı başardı. Başarılı oyuncu Kırmızı Oda dizisindeki Delikanlı Sadi rolü ile adeta ekran başındaki izleyiciyi kendisine hayran bıraktı. Diziden ayrılan Erkan Petekkaya bakın neler söyledi. Delikanlı Sadi sinemalara mı geliyor…

A+A-

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi Erkan Petekkaya’nın diziye katılmasıyla birlikte reyting rekorları kırmaya başladı. Dizideki oyunculuk başarısı jest ve mimikleri ile bu rol en çok ona yakıştı. 21 bölüm dizide yer alan oyuncu dizinin en uzun konuk oyuncusu olurken Delikanlı Sadi ise ekran başındaki izleyicinin gönlüne taht kurdu. Oyunculuğu hakkında sosyal medya üzerinden birçok övgü alan Petekkaya aynı zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Delikanlı Sadi Geliyor…

Dizinin sezon finaliyle birlikte diziden ayrılan Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’a bir film festivali için gitti. Orada yapmış olduğu açıklamalarda Sadi karakteri için ayrı bir dizi çekmeyi düşündüklerini daha sonra bu düşüncelerinden vazgeçerek her şeyi tadında bıraktıklarını söyledi. Aynı zamanda ilerleyen zamanlarda Sadi’nin hikayesinin anlatıldığı bir sinema filminin olacağını açıkladı.

Erkan Petekkaya Ekranlara Dönüyor!

Kırmızı Oda dizisinden ayrılan başarılı oyuncu yeni sezonda tekrardan ekranlarda olacak. 03 Medya tarafından hazırlanan dizide yer alması planlanan oyuncu yeni dizi projesi için anlaşmaya vardığı alınan bilgiler arasında. Başarılı oyuncunun ne tarz bir dizide oynayacağı belli değil iken tekrardan ekranlara dönmesi hayranlarını çok mutlu etti.