Demet Akalın, Seda Sayan’ı İşinden Etti! Demet Akalın ve Seda Sayan Arasında Savaş…

Demet Akalın, Seda Sayan’ı İşinden Etti! Demet Akalın ve Seda Sayan Arasında Savaş…

Kanal D’nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta programının sunucusu değişti. Yeni sunucu ortalığı karıştırmaya geliyor. Programın yeni sunucusu Demet Akalın olurken bakın nasıl tartışmalar çıktı. Demet Akalın, Seda Sayan’dan intikam mi aldı? Sosyal medya kullanıcıları bu haberlere nasıl tepki verdi? Demet Akalın daha önce programa katılmış mıydı?

A+A-

Kanal D’nin sabah kuşağı programı Gelinim Mutfakta ilginç konsepti ve birbirinden renkli yarışmacıları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Birbirinden güzel yemeklerin yapıldığı programda eğlenceli anlarda hiç eksik olmuyor. Programın sunucusu ise gündemden hiç düşmüyordu. Program ilk başladığı zaman Fatih Ürek sunuculuk yapıyordu daha sonra ilginç bir şekilde sunucusu değiştirildi. Yerine ise Seda Sayan geldi.

Seda Sayan İşinden Oldu!

Seda Sayan’ın devraldığı program gündeme bomba gibi düştü. Birçok kişi Seda Sayan’ı, Fatih Yürek’i işinden ettiği yorumları ile yargıladı. Daha öncede TV8 programında sunuculuk yapan Onur Büyüktopçu’yu da işinden ettiği yorumları ile karşı karşıya kalan güzel sanatçı hiçbir açıklama yapmadı. Şimdi ise kendi işinden oldu. Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta programının sunucusu değişti. Programın yeni sunucusu Demet Akalın oldu.

Demet Akalın, Gelinim Mutfakta Programında…

Kısa bir süre önce programı biten Demet Akalın, Kanal D’ye transfer oldu. Güzel şarkıcı alınan bilgilere göre Gelinim Mutfakta programı ile sözleşme imzaladı. Bu haber birçok kişi tarafından Demet intikam aldı diye yorumlansa da birçok kişide bunların hepsi reklam yorumunda bulundu.