Demet Özdemir Yeni Proje ile Geliyor! Demet Özdemir’in Partnerine Çok Şaşıracaksınız…

Demet Özdemir Yeni Proje ile Geliyor! Demet Özdemir’in Partnerine Çok Şaşıracaksınız…

En son TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderimdir dizisi ile ekran karşısında olan Demet Özdemir dizinin bitmesi ile ekranlara veda etmişti. Ekranlardan fazla uzak kalamayan başarılı oyuncu geri dönüyor. Bomba gibi bir geri dönüş yapan Demet Özdemir’in yeni projesi belli oldu… Üstelik bakın ünlü güzele kim eşlik edecek.

A+A-

Demet Özdemir daha önce No 309, Çilek Kokusu, Erkenci Kuş, Doğduğun Ev Kaderindir gibi birçok dizide başrol olarak yer aldı. İzleyiciyi aldığı her farklı rol ile kendisine hayran bırakan oyuncu bu sefer romantik komedi tarzı bir film ile ekranlara gelmeyi planlıyor.

 

Demet Özdemir Geliyor!

Başarılı oyuncu kısa bir süre tatil yaptıktan sonra tekrar ekranlara dönüyor. Demet Özdemir’in yeni partneri Şükrü Özyıldız oldu. Demet Özdemir gibi ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Şükrü Özyıldız ekranlara geri dönüyor. Özyıldız yer aldığı Kış Güneşi, Çoban Yıldızı, Şeref Meselesi gibi dizilerde başrol olarak görev almıştı. İki başarılı isim Netflix filmi için buluşuyor. Dizinin çekimleri Haziran ayının sonunda başlayacak.

 

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız Geliyor!

Aşk Taktikleri film için setlere geri dönmeyi planlayan ikili çok heyecanlı. Çekimleri yaklaşık bir ay sürecek olan film ise Netflix platformunda yayınlanacak. Filmin yapımcılığını 03 Medya yaparken senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu yazıyor. Filmin yönetmeni ise Emre Kabakuşak oldu. Merakla beklenen film en kısa sürede izleyicisi ile buluşacak.