Destan Oyuncusu Evlendikten Sonra Diziyi Bırakacak mı?

Destan Oyuncusu Evlendikten Sonra Diziyi Bırakacak mı?

Destan dizisi başrol oyuncusu, herkesi şaşırttı. Öyle bir açıklama yaptı ki duyanlar şaştı kaldı. Diziyi ve oyunculuğu tamamen bırakacak mı? Evlendikten sonra kariyer yerine kendini çocuklara mı adayacak? ATV dizisinde büyük bir ayrılık yaşanabilir.

A+A-

ATV'de yayınlanan Destan dizisi büyük ilgi görüyor. Sevilen yapımla ilgili ortaya atılanlar şok etkisi yarattı. Çünkü dizinin başrol oyuncusu öyle bir karar aldı ki duyanlar ne diyeceğini bilemeyecek. İzleyiciler, ünlü ismin diziyi ve oyunculuğu bırakmasını istemiyor. Ancak evlilik kararı sonrasında nasıl bir gelişme yaşanacağını kendisinden öğreneceğiz.

Ebru Şahin'den Şok Açıklama!

Ebru Şahin, Cedi Osman ile nişanlanmıştı. İkilinin yakın zaman sonra evlenmesi bekleniyor. Ancak ne zaman evlenecekleri ve evlendikten sonra kariyerine nasıl devam edeceği soruları büyük öneme sahip. Dolayısıyla beklentiler de bir anda yükseldi.

Destan Dizisini Bırakacak mı?

Ebru Şahin'in ne diziyi ne de oyunculuğu bırakmaya niyeti yok. Dolayısıyla ikilinin kariyerlerine devam edeceğini belirtelim. Evlendikten sonra nerede yaşayacakları ise merak konusu haline geldi. Çünkü Ebru Şahin'in Türkiye'de  Cedi Osman'ın ise ABD'de yaşadığını biliyoruz. Güncel gelişmelerle birlikte merak edilenler de yanıt bulacak. Ebru Şahin şimdilik bunları söyledi.