Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi İzleyiciyi Şaşırttı! Kimse Bu Ayrılığı Beklemiyordu!

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi İzleyiciyi Şaşırttı! Kimse Bu Ayrılığı Beklemiyordu!

Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölümünde izleyicinin oldukça şaşıracağı bazı sahneler meydana geldi. Dizideki başrol karakterinin ayrılığı çok konuşuldu. Adından sıkça söz ettiren isim beklenmedik bir anda diziden ayrıldı. Bundan sonraki süreçte Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin nasıl devam edeceği merak ediliyor. Peki hangi oyuncu diziden ayrıldı?

A+A-

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde büyük ayrılığın nasıl gerçekleşeceği merak konusuydu. Mehdi karakterinin bir süredir dizide yer alması ve izleyicinin dikkatini çekmesi senaryonun planlandığı gibi uygulandığını gösteriyordu. Ancak bu karakterin zaman içerisindeki değişimi de gözler önüne serildi. Zeynep ile olan ilişkisinde yaşanan düşüş sonucu olumsuz bazı olaylar yaşandı. Bir süredir Mehdi'nin diziden nasıl ayrılacağı konuşuluyordu. Nitekim yayınlanan fragmanda bu ortaya çıktı. Oldukça duygusal bir sahnede Mehdi'nin ayrılışını izledik. Peki Mehdi diziden nasıl ayrıldı?

Mehdi Diziden Ayrılıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi'nin ayrılığı çok konuşuldu. Bu ayrılıktan sonra izleyiciler dizide önemli bir yere sahip olan Mehdi karakterinin yokluğu üzerine konuştu. Sosyal medyada da başarılı karakterin ayrılığına dair bazı paylaşımlar yapıldı. İbrahim Çelikkol'un canlandırdığı karakter, izleyiciye geçecek oldukça önemli sahnelere imzasını atmıştı. Gidişi de bir o kadar etkili oldu.

İbrahim Çelikkol Diziden Nasıl Ayrıldı?

İbrahim Çelikkol'un Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden nasıl ayrıldığı da merak konusu oldu. Mehdi karakterinin silahlı çatışmada vurulmasından sonra diziden ayrılığı kesinleşti. Mehdi öldü ve artık tüm dengeler değişmeye başladı. Ancak ölümüyle ilgili önemli bir detay vardı. Mehdi, normal bir şekilde ölmedi.

Zeynep'e Siper Olarak Öldü!

Ölümünden hemen önce Zeynep'e ateş etmeye çalıştıkları için onun önüne geçti ve kendisi vuruldu. Böylece ölmeden hemen önce Zeynep'in hayatını kurtararak diziye veda etti. Bu anlamlı vedanın bir şekilde izleyiciyi de etkilediği biliniyor. Ancak Mehdi karakterinin zamanla düşen itibarı, bu ölümle beraber kaybolmaya yüz tutacak gibi duruyor. Yine de yaptığı bu hareketin bir süre daha gündemden düşmeyeceği bilinmekte. Başarılı ve duygusal bir sahne ile izleyiciye veda eden Mehdi, artık dizide yer almayacak.