Doğduğun Ev Kaderindir Dizisindeki Ayrılıkla İlgili Flaş Gelişme! Dizi Finale Gidiyor

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisindeki Ayrılıkla İlgili Flaş Gelişme! Dizi Finale Gidiyor

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümün Mehdi karakterinin Zeynep'i korumak isterken ölmesi dikkat çekmişti. Başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol'un diziden neden ayrıldığı belli oldu. Barış ve Zeynep arasındaki ilişki daha da güçlenecek. Fakat Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için final haberleri kapıda. Dizi ne zaman final yapacak? Önemli iddialar ortaya atıldı.

A+A-

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, geçtiğimiz günlede önemli bir ayrılığa sahne oldu. Diziyi izleyenler yaşanan bu gelişme karşısında ne yapacağını bilemedi. Mehdi karakterinin bir anda vurularak ölmesi şok etkisi yarattı. Peki Mehdi'nin bu beklenmedik ayrılığında perde arkasında neler yaşandı? Sevilen oyuncunun neden ayrıldığı ortaya çıkıyor.

Mehdi'nin Ayrılık Nedeni Şimdi Anlaşıldı!

Mehdi'nin Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden neden ayrıldığı belirlendi. Sevilen dizi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol, dizinin yakın zamanda final yapacak olmasından ötürü sevilen yapımdan ayrıldı. Şimdi ise izleyiciler dizinin bitmesine kaç bölüm kaldığını merak ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Kaç Bölüm Sonra Final Yapacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yapmasına son 5 bölüm kaldı. 5 bölümün sonunda Barış ve Zeynep'in mutlu yaşayacağı bir final sahnesi bizleri bekliyor olabilir. Şu an için final bölümü adına pek çok tahmin yürütülüyor. Ancak aralarında en etkilisi Barış ve Zeynep arasında gerçekleşecek mutlu bir sonun olması. Önümüzdeki bölümlerde detaylar ortaya çıkacaktır.