Doğduğun Ev Kaderindir Final mi Yapıyor? Mehdi'nin Ölmesi Her Şeyi Değiştirecek!

Doğduğun Ev Kaderindir Final mi Yapıyor? Mehdi'nin Ölmesi Her Şeyi Değiştirecek!

Zeynep'in son bölümlerde Mehdi ile olan yakınlaşmaları boşa çıkacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi finale doğru ilerlerken, izleyicilerin Mehdi'nin ölmesi ile bambaşka bir duyguyu tadacak. Doğduğun Ev Kaderindir final yapacak mı? Final bölümü ile ekranlara ne zaman gelecek?

A+A-

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ilgi çeken olaylar yaşanıyor. Dizinin gidişatı artık gösteriyor ki Doğduğun Ev Kaderindir yakında final yapabilir. Son bölümlerde izleyiciler büyük hayal kırıklığına uğramıştı. Zeynep'in tercihleri büyük tepki çekerken, bir şekilde dizinin son bölümlerinin yayınlandığını düşünmesine bile yol açmıştı. Ancak gelişmeler gösteriyor ki dizi için biçilen bölüm sayısı gerçekten az olabilir. Bu konuyla ilgili pek çok iddia bulunuyor ve diziden birinin ayrılması an meselesi.

Mehdi Ölecek mi?

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi'nin öleceği konusunda pek çok iddia bulunuyor. Mehdi'nin kendine zarar vererek hayatını kaybedebileceği belirtildi. Aynı şekilde Barış ve Zeynep arasındaki uçurum gün geçtikçe açılıyor. Son bölümlerde Zeynep'in Mehdi ile olan iletişimini artırması tepkilerin hedefi olmasına neden oldu. Zeynep ile Barış'ın aşk yaşaması beklenirken aksine Mehdi ile birliktelik isteyen Zeynep'in bu tutumu yakın zamanda değişebilir. Mehdi'nin ölmesiyle dizide pek çok şeyin değişebileceği belirtiliyor. Mehdi'nin bunu kendi mi yapacağı yoksa olaylar silsilesi sonucunda bir şekilde vurulacağı mı bilinmiyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Final Tarihi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin en kötü ihtimalle sezon sonuna kadar ayakta kalması beklenmekte. Sezon sonuyla beraber dizinin yayın hayatı son bulabilir. Bu konuda senaryonun nasıl ilerleyeceği ve reyting sonuçlarının sonuçları büyük önem taşıyor. Eğer Mehdi karakteri ölürse sezon sonu beklenmeden dizi final yapabilir. Mehdi'nin hapisten çıktıktan sonra Zeynep'le olan iletişimi çok fazla dikkat çekiyordu.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin , bu zamana kadar yayınlanan 35 bölümden sonra artık finale doğru mu gideceği yoksa diğer sezonu da kaplayacak şekilde tam gaz devam mı edeceği konusunda bir karara varması gerekiyor. Oyuncu kadrosuyla büyüleyen başarılı yapımın izleyicilerin meraklı soruları arasında diziyle ilgili yaşanacak gelişmeleri duyurması bekleniyor.